Etelä-pohjanmaan mammat :)

Hei, ajattelin kysellä että onko täällä päin muita nuoria odottajia? :) itse olen 20 v nainen joka odottaa esikoistaan, ja olisi kiva löytää juttu seuraa :))
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hei luin viestisi ja sain idean että lesser demon ja red dragon kuolevat helpoiten wind boltista mutta jos olet jo tehnyt sheep shearerin niin kannattaa käyttää bronze fulleja kannattaa muuten varoa imp catcher questia koska impit ovat tappavia . ps wildussa voi olla green dragoneita tityillä alueilla. Kai me muuten puhuttiin sitten runescapesta koska olen antanut hirveän salaista rune tietoa.

Äänestä

Hehe :)) toivottavasti olet ylpeä itsestäsi :) Mutta ei se mitään sain hyvät naurut illaksi, kiitoksia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuorimamma kirjoitti:

Hei, ajattelin kysellä että onko täällä päin muita nuoria odottajia? :) itse olen 20 v nainen joka odottaa esikoistaan, ja olisi kiva löytää juttu seuraa :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu