jossain. Ne ei anna mun kirjotella tänne enää, joka on kyllä ihan hyvä asia, kun ei tämä vois näin jatkuakaan. Jännittää älyttömästi, mutta en halua, että tämä tänne jää.
Aikaa ei ole nyt hukattavaksi. Mitä sanot?
T:nuorimunkki
Aikaa ei ole nyt hukattavaksi. Mitä sanot?
T:nuorimunkki
Vastaukset 11
Vanhimmat
Laitahan toimeksi.
Lähden Tiibetiin munkkiluostariin oppimaan kungfun taitoja.Paalaan sieltä ja tulen vetämään sinua ninjatsu kapuloilla lättyyn.
voi olla että lähden ja kun palaan voi olla että löydät itsesi laiturin alta ninjatsu kapulat syvällä hanurissasi
Kuka ei anna kirjoitella tänne?
Ylläpito
Että ylläpito bannas?
Ne ei taida sitä kovin helposti tehdä?
Ei aavistustakaan. Varmaan kirjoitin liian hämmentävästi. No mutta ihan hyväkin, niin pääseepä irti tästä......paikasta. Pitäisi oikein päästä kättelemään niitä. Joulut vähintään teille hääh!
Ota yhteyttä ja näe livenä?
En ole kirjoitellut sit mitään vähään aikaan tänne ja nytkin on vähän niin ja näin. Vähenevissä määrin olen myös lukenut täällä. Haluaisin niin kovasti tutustua sinuun, koska tunnen yhä niin vahvasti. Kuitenkin meillä ei ole edelleenkään muuta yhteyttä, mutta ymmärräthän, että minun on pakko päästä eteenpäin elämässäni, koska en voi enää olla yksin. Toivon vielä, että aika ei aja meistä ohi ja toivon, että huomaisit tämän. Minä olen juuri se kirjaa lukeva poika sieltä puistonpenkiltä.
Mikä kirja, mikä puisto? :)
Kirja : En never kertoisi siitä
Puisto : Kirkko