KYTÄT SULKIVAT TIENAUKSEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuka johtaa tätä maata ? tienaus on suljettu tulikos kytillä hoppu peitellä omia jälkejään no ei muutako uutta valitusta eduskunnan oikeusasiamiehelle!!!!!!!!!!
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ken ties raha suvut asijalla

Äänestä
  • saattaa olla pätkä ja muut aasit aasialla.

    Äänestä

--no ei muutako uutta valitusta eduskunnan oikeusasiamiehelle!!!!!!!!!!--

joo siellä on jo paljon teitä vastaanottamassa rahansa menettäneitä.

Äänestä

parasta on kai alkaa soitella Soinille, mihin tämä maa on menossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


conttontrade kirjoitti:

kuka johtaa tätä maata ? tienaus on suljettu tulikos kytillä hoppu peitellä omia jälkejään no ei muutako uutta valitusta eduskunnan oikeusasiamiehelle!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu