hei oikeesti..miks siel ircis käy jotkut vanhat kakskymppisetkin.. eks niil oo muuta elämää ku ircci.. niinku yhes dokumentis oli yhet sellaset vanhat miehet ku kävi aina ircis.. toivottavasti te nykyiset irccaajat ootte viel nuorison toivo ja tulevaisuudessa nuoret tekisi muutakin kun vain olisi ircissä!!!!!!
moi vaan teille irc teineille
joo
81402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kaikki nuoret on kuule nykyään semmosia irkkiaddikteja että enää ei ole toivoa paremmasta huomisesta :
Teinit on perseestä !!
mieti vähä mitä puhut. kaikki on joskus teinejä. säkin ot ollu/oot. teinipissikset on asia erikseen. niitä en voi sietää.
puoletkaan teistä ei ees tiedä mikä IRC on.
Voi vitun pässi!
Ei teinit irkkaa, ne vaan heruttaa jossain IRC-galleriassa. Todellisen irkin keski-ikä on varmaan jotain 20...vuosia sitten oli paljon enemmänkin.
Minkä ihmeen takia kaikki vajaaälyiset apinat aina luulevat, että jos irkkaa, niin tekee sitä 24/7. Ei irkkaus ole sun kummempaa ajanvietettä tai yhteydenpitoa kuin television katsominen tai puhelimelle puhuminen.
Ammu itsesi!
Vihaan teinejä.
Vai että vanhat kakskymppiset :P. Ircin teiniytyminen on ihan muutaman vuoden vanha ilmiö. Suuri osa näistä 'vanhoista' yli kaksikymppisitä tyypeistä on irkannut siitä alkaen kun suomipojat irkin keksivät.
voivitu kun kiinostaa