Helsingin Stockalle ilmestynyt Box Experience pelasti tämänvuotisen jouluni. Olen lähdössä anoppilaan ja paineet ovat olleet kovat, kun isäntäperhe on suht koht vaativaa sorttia...
Edellisinä jouluina on tullut mulkoilua ja jäätäviä kiitoksiin peiteltyjä pettymyksiä tuotettua juuri lahjojen suhteen. Yleensä tykkään hankkia ihan peruskamaa ja monet sitä arvostavatkin.
Tällä kertaa olin kierrellyt Forumin, Stockan ja Sokoksen monena päivänä paniikissa läpi löytämättä mitään (lähtö lomalle koittaa lauantaina ja jouluaattoa ennen ei sitten shoppailla).
Tänään tilanne muuttui ja marssin lomalta anoppien tykö antaen heille paketin, jonka kautta he pääsevät Tukholmaan vaeltamaan katolla.
Sain myös miehen innostumaan ajatuksesta laittaa heidät koelennolle Helsingissä. Onneksi on menevä pariskunta kyseessä, eivät suklaamaistiaisista tai spa-hoidoista piittaa, toisin kuin minä.
Suosittelen kovasti käymään Box Experiencin pisteellä, itse kun yllätyin mm lahjakorttien pakkaamisesta todella siististi ja myös siitä, etteivät myyjät olleet ollenkaan hyökkääviä, vaikka onkin eräänlainen standi kyseessä!
Box Experience
6
538
Vastaukset 6
- siperiann
Itse ostin myös koelennon, tammikuussa sitten katsotaan miten meikäpojan käy...
- jari729
Ihmettelen vain miksei "elämyksiä" voi aktivoida, sivustonsa on hiukkasen puutteellinen infonsa suhteen...
- jennikk
kävin itse pisteellä muutama viikko sitten ja olin kyllä todella positiivisesti yllättynyt! Myyjät antoivat rauhassa tutustua hinnastoon ja elämyksiin ja jos tuli kysyttävää niin osasivat vastata. Itse henkilökohtaisesti _VIHAAN_ sellaista tuputusmyyntiä ja päädyinkin lopulta ostamaan viinitastingin.
Aktivointi oli myös todella helppo homma. Varasin nyt tastingini 5.4 ja odotan innolla! :):)
suosittelen! - SrijaKki
Konkurssiin? Tietääkö joku?
- Niklas1234
Ihan oikein näille Groupon kusettajille, laitan samaan kastiin kun Directat , kiinteistövuokraturvat, suomen yritystietopalvelut, pikavipit ja muut loiseläjät. Konkkaan vaan kaikki
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.133721Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois190642Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!23617Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45617Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars94583- 56570
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29521Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102510- 41509
En aio laittaa viestiä enkä soittaa sulle
Turvallisuussyistä jouduin poistamaan numerosi puhelimestani. Ihan kaikkien parhaaksi. Mutta kirjoitin sen lapulle ylös26502