kirppikset

onko myllykoskella hyviä kirpputoreja
5351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Heikun Keikun on ihan ok kirppis. Ihan Spiraalia vastapäätä. Sitten on työmylly joka ei omasta mielestäni ole niinkään hyvä..

Äänestä
  • onko tavaralla hävikkiä eli varastetaanko siellä paljon ja mikä kuukausi hinta

    Äänestä

En ainakaan ole kuullut että varasteltaisiin ja hinnasta en osaa sanoa mitään kun käyn silloin tällöin vaan tekemässä löytöjä :)

Äänestä

harmi vaan kun pitäjä lomalee niin paljon joulutt uuden vuoden välit ja loppiaisen siis lauantaina taas suljettu ei hyvää mainosta ole kyllä .asiakkaita kyllä kävisi

Äänestä

Muuttunut huonompaan suuntaan mitä oli aikaisemmin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liljuskaaaaaaaaaaaaa kirjoitti:

onko myllykoskella hyviä kirpputoreja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu