änkkäri honda cbr:ssä

soitin stromiin ja sanoivat että honda cbrrään on tulossa koko putkisto kuukauden päästä alumiini änkkärillä. se maksais 370 euroo ei olisi edes kallis.
5514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että sä honda olet niin saatanan tyhmä ettet osaa edes liikkua, vedä nyt ittes kaulakiikkuun pelle.

Äänestä

mis päin tollane stromi on ???

Äänestä
  • mee sivulle www.strom-motor.fi. siellä on kaikkia osia pärriin. mut ne tulee vasta kuukauden päästä ne putket sinne joten niitä ei oo vie siellä sivuilla näytillä.

    Äänestä

ei taida viittii ostaa tollast mut mitäs siihe mahtais maksaa pienemmät rattaat??? vai jaksaaaks sitte enää vääntää?

Äänestä
  • kyllä jaksaa kun se on nelitahti kuhan ei mitään älyttömän isoja välityksiä laita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


honda kirjoitti:

soitin stromiin ja sanoivat että honda cbrrään on tulossa koko putkisto kuukauden päästä alumiini änkkärillä. se maksais 370 euroo ei olisi edes kallis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu