Siis miten te huumeiden käyttäjät voitte olla noin typeriä... mix elämästä ei voisi nauttia selvänä...?? Eix selvä järkiki sano jo et huumeet on myrkkyä. Pitäshän se elämästä se piriste saada..
*huokaus*
*huokaus*
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos yhden tai kaksi kannabissavuketta käyttää kuukaudessa, voidaanko väittää, että ei olisi pääsääntöisesti selvinpäin ja nauttisi elämästä niinkin?
Suomessa on NOLLAtoleranssi joten myssyttelijät ovat lain edessä pilvessä niin kauan kun kannabiksen hajoamistuotteita löytyy elimistöstä joten juridisesti et ole pääsääntöisesti selvinpäin:)))))
Meni vähän offtopic ok....
Mitäs vikaa siinä on, jos haluaa vähän extravauhtia silloin, kun bilehile-fiilikset iskee?! Parempi olla skarppina muutaman lainin avulla, kuin änkyräkännissä ördäillä. Sitäpaitsi jaksaa bailata pidempään ;) Henk. koht. voin todeta, että aineet rajoittuu vain ja ainoastaan biletys- eli viihdekäyttöön. Viikolla kun ei edes tee mieli. Turha sellaisten ihmisten on lähteä moralisoimaan, jotka eivät itse ole kokeilleet.
Sitten vastaan sullekin. Käytän alkoholihuumetta koska elämä tuntuu lähinnä paskalle ja turhauttavalle joka ei johda mihinkään hyvään. Viinaa juodessa ainakin hetken unohtuu murheet. Katsos kulta pieni kun kaikilla ei mene hyvin.