ensi viikolla voi nähdä uuden avensiksen

11272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Eikö kauppa käy kun täytyy täälläkin mainostaa, on tainnut maine mennä liian huonoksi.

Äänestä

Kateelliset pajoilta autoaan odottelevat istuskelevat täällä Toyotaa moittimassa.
Suotakoon se heille, niin edes hieman helpottaa :)

Äänestä
  • Tämä on oikeasti hauska tämä kateuteen vetoaminen. Autojen hinnat uutena ja käytettynä ovat niin lähellä toisiaan, että kaikilla on mahdollisuus valita mieleisensä. Ei ole tarvetta kadehtia ketään. Kun puhutaan saman kokoluokan autoista. Premiumit erikseen.
    Se, miksi kiusata toisin valinneita. Se onkin luku sinäänsä.

    http://keskustelu.suomi24.fi/node/10293876

    Äänestä

  • provot pois! kirjoitti:

    Tämä on oikeasti hauska tämä kateuteen vetoaminen. Autojen hinnat uutena ja käytettynä ovat niin lähellä toisiaan, että kaikilla on mahdollisuus valita mieleisensä. Ei ole tarvetta kadehtia ketään. Kun puhutaan saman kokoluokan autoista. Premiumit erikseen.
    Se, miksi kiusata toisin valinneita. Se onkin luku sinäänsä.

    http://keskustelu.suomi24.fi/node/10293876

    "Autojen hinnat uutena ja käytettynä ovat niin lähellä toisiaan, että kaikilla on mahdollisuus valita mieleisensä. Ei ole tarvetta kadehtia ketään. Kun puhutaan saman kokoluokan autoista."

    Niin tojotat on sen verran halpoja, että kuka vaan voi ostaa!! Mutta kun kokoluokkansa parhaita merkkejä on hinta aivan eriluokkaa!!

    Äänestä

Kävin katsomassa linkin. Mainoksessa kirjoitetaan hienostuneemmasta olemuksesta,,,,,HAH. Samanlainen rumilus, kuin mitä avensis on ollut koko historiansa ajan. Konepeittokin kuin vessanpöntön kansi.

Äänestä

pukkaa se on varmaa se!!!!

Äänestä

En oo nukkkunu kunnolla kolmeen kuukauteen kun on niin jännittäny koska se uus uudistunu Ave tulee ja pääsee sen ostaa ja tekee naapurin kateelliseks

Äänestä

Tuskinpa Toyota niin radikaaleja muutoksia on tehnyt!!!!!

Sama vemppu alusta ja tuhnut moottorit!!! se on sitä tasasta laatua nääs!!!
Suuret toleranssit, ni tuntuu köyhästä hyvältä!!!

Äänestä

Kävin kattoon linkin ja on se vaan upee ilmestys. Juuri tuo tumma 1 G 3 on värinä hyvä. Mun mielestä.OUJEE.

Äänestä

"Uusi Avensis on parantunut myös ajokäytöksensä osalta. Muutokset alustan toteutukseen sekä äänieristykseen takaavat paremmat käsittely- ja mukavuusominaisuudet."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koeajamaan ja ostama kirjoitti:

http://toyota.multiedition.fi/kaivoksela/uutiskirje6.php?_nlid=21688

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu