Tanja-fanit herätkää!

Tanja voittoon! Tanja on ehdottomasti paras, hauskin, värikkäin ja tunteita herättävin asukas tuolla talossa. Ikävä vaan, että vähän huonolta näyttää nyt kannatuksen osalta. Boooring!
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tampio, kato sen kulmakarvoja, vittu mikä luuseri. Mihin oikein vertaat tanjaa, omaan sukulaisiinko. missä vitussä sä oikein asut jos tanja tuntuu älykkäältä tai hauskalta? TÄH? Mitä vittu ootteeko koko suku jotain tampioita? TUO AKKAHAN ON IHAN LUUSERI, ONNEKSI SILLÄ EI OLE LAPSIA.

Äänestä

Vitu*t

Äänestä

Olen todella pahoillani kaikkien tämän viestiketjun ja bb-fanienpuolesta, että en pysty sensuurin rajoissa kommentoimaan tuon nimiörkki "Onneksi sille ei ole" sekavaa söhellystä. Heh...Siis jos se osais edes kirjoittaa ja pysyis järjissään, niin voisin vittuillakin sille, mutta eiköhän sillekin vajakille tampiolle tavikselle löydy paikka vielä jostain. Olen suvaitsevainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


beebeefani kirjoitti:

Tanja voittoon! Tanja on ehdottomasti paras, hauskin, värikkäin ja tunteita herättävin asukas tuolla talossa. Ikävä vaan, että vähän huonolta näyttää nyt kannatuksen osalta. Boooring!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu