Tietäiskö kukaan, miten saa poistettua luukku.com sähköpostiosoitteen? Joutuuko soittamaan maksulliseen numeroon vai onnistuuko se jotain muuta kautta maksutta?
Luukku.com osoitteen poistaminen?
9
5948
Vastaukset
- 6'[f'qd]
Mikäli olet maksuttoman Luukun käyttäjä niin lopetat vain käytön. Lopettavat sitten tilin aikanaan automaattisesti.
- vanhaa roskapostia
Alkaa pikkuhiljaa tympäistä tuo luukku. Roskapostia saapuu mutta ne ei tulekkaan viimeksi tulleisiin vaan aikaisemmin tulleiden joukkoon. Siis tulevan roskapostin päiväys on vanhaa. Ja jos typeryyttä poistat avonaisen sähköpostin, avaa luukku seuraavan sähköpostin automaattisesti. Eli luukussa täytyy muistaa poistaa aina suljettu sähköposti.
- outoa postitusta
Tänäänkin tullut päiväyksellä 3.12 roskapostia. Eivät näin mene roskapostikansioon vaan normaali sähköpostiin. Missään muualla en ole törmännyt näihin vanhalla päiväyksellä tulleisiin posteihin.
- Q@AhIKlm
Päiväyksenä voi olla aivan mitä vain lähettäjä keksii. Katsoin roskapostikansiota ja päiväykset vaihtelivat 1.1.1970 - 2.9.2027.
- täyttyy täyttyy
Siis tarkoitan että kun minulle tulee sähköpostia, siinä on päiväys koska tullut. Mutta roskapostia tulee, ainoastaan luukkuun niin että saapumispäiväys on vanha. Ja kun posti on päiväysjärjestyksessä, roskapostit menevät kauemmaksi, jolloin niitä on vaikea havaita. Jos postia poistaa avattuna, luukku avaa aina seuraavan postin automaattisesti. Eli aina täytyy muistaa poistaa postia jota ei ole avattu, ettei vahingossakaan avaa roskapostia.
- korjattavaa
Siis viimeyön aikana tullut roskapostia , toisen saapumispäivä elokuussa ja toisen syyskuussa. Ja tulopäiväyksen kuuluisi olla 21.12 tai 22.12.
Luukku voisi korjata asetuksiaan. - Anonyymi
hEI!
Olen pistanut edesmenneen mieheni luukku-osoitteen koneeltani, mutta taas on alkanut tulla huomautuksia, että tilisi luukku ei ole ajantasalla. Missä se siis on? Miksi siitä tuee aina vaan noita huomautuksia?
kysyy kyllästynyt- Anonyymi
Selaimelta kannattaa poistaa KAIKKI historia tiedot ( evästeet yms).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658