mitä tää on?

NOTHING

Eli neitsyys meni viime viikon torstaina, oli kortsu, mutta sitten yhes vaihees koitettiin ilman ja sillä luvalla et poika ei tuu sisää. Jätkä 19, polttanu tupakkaa 8vuotta, juo jokapäivä kaljaa janojuomana ja myöskin mömmöjä käyttää.
Sitten tietty ekalla kerralla kalvo varmaa puhkes tai jotain, sen verran vuoti. Nyt sitten perjantaina pantii uudellee ilman kortsua eikä tullu sisälle. Eiksen jotenki tunne jos jätkä laukee sisälle?
No nyt on sit täs 2pv vuotanu alapää ja ollu tollasii menkkamaisii juttuja et vähä nipistää ja verta tulee sillee et siteen tarttee.
Mitä tää on?? Onks tää vaa sen takia et oli ekoja kertoja ja pillu jotenkin "veny" tai jotain tällästä ko ei se mitään hiirehiljaa se jätkä pannu...ja kyrpäkää ei kovin pien ollu. mutta niin ite oon 17 ja menkat oli just 6 pv sit et alkoks ne nyt jotenki uudestaa vai?
Tartten oikeesti infoo ihan just heti nyt etten pelkää ja panikoi turhaan, mut jos täs nyt joku juttu on et oon raskaana taijotain, ni meen ostaa sit raskaustestin jos menkkoja ei kuulu ko niitte pitäs alkaa.

Eikä tartte tulla trollaamaa et hei tyhmät oisitte käyttäny kortsua, omaa tyhmyyttäni, kyllä, tiedän! Mutta arvostan tosi suuresti niitä jotka vastaa asiallisesti

7

404

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NOTHING

      itse en kauheemmi usko et ton jätkän siittiöt mitenkää ois
      "hedelmällisiä" mutta koskaan ei voi olla varma, mutta mitä toi nyt on?
      vastailkaas joku jos tiiätte asiasta edes vähän ))): oon aika huolissani.

    • NOTHING

      hei nyt oikeesti joku ))): !

    • NOTHING

      hei mä tartten ihan oikeasti edes jotain infoa ni voin hieman olla stressaamatta :----((((

    • yksinuoriäiti

      Naurettavaa. Kyllä pitäisi ehkäisystä huolehtia, mutta tää onkin selvä provo... Jos olisit raskaana, et vuotaisi. Tämä ei mielestäni kuulu tänne? Todennäköisesti olet saanut jonkin kivan taudin tuolta pojultasi. Meneppä vain kiltisti testeihin siitä ! Vaikka poju ei tulisi sisääsi häneltä voi päästä touhutippa. (voi aiheuttaa raskauden) Jos olet menettänyt neitsyytesi niin pieni vuoto jälkikäteen on normaalia, niinkuin kouluissakin opetetaan ja itsekin ymmärrät.

      Varaappas aika ehkäisyneuvolaan ja keskustele siellä asiasta. Eivätköhän he auta sinua eteenpäin ! =)

    • sait taudin hienoa

      Edellä olija on väärässä siinä, että et vuotaisi verta.. Verta voi tulla alkuvaiheessa, nimenomaan kiinnitysvuotona.. Itselläni ainakin näin oli..

      Mutta jos olisit raskaana eivät näkyisi oireet noin pian..

      Mutta uskon enemmän siihen, että olet saanut sukupuolitaudin.. Suosittelen menemään sukupuolitautitesteihin ehkäisyneuvolan kautta.

    • sdgvasfb

      olempa itse kuullut juttuja että pientä menkkamaista vuotoa voi tulla koko raskauden ajan. se ei ole ehkäisykeino että jätkä ottaa munansa pois enne kuin laukeaa! hanki pillerit tai käytä kumia.

    • öömitä?

      miten voi harrastaa yhdyntää jos ei tuu sisälle? :D eikumitä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      110
      685
    2. Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.

      Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      516
    3. Mitä kuvittelet kaivattusi tekevän

      Arkena tai viikonloppuna? Mitä itse teet samaan aikaan?
      Ikävä
      39
      516
    4. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      37
      442
    5. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      71
      437
    6. Hyvää yötä

      Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!
      Ikävä
      21
      419
    7. Martina sai ylinopeussakon

      Saiko sakkoa Porsche-merkkisellä autolla?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      414
    8. Missähän pöytäkirja viipyy, taas?

      Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett
      Kemijärvi
      38
      399
    9. Hyvästi feikit hiustenpidennykset - Kerttu Rissanen hurmaa uudella hiustyylillä

      Kerttu Rissanen ihastuttaa uudella hiustyylillään ja lookillaan. Rissasella on totuttu näkemään pitkät hiukset ja hiust
      Suomalaiset julkkikset
      6
      394
    10. Mikä on kaivattusi ikä?

      100v. On mun....
      Ikävä
      20
      371
    Aihe