mitä tää on?

NOTHING

Eli neitsyys meni viime viikon torstaina, oli kortsu, mutta sitten yhes vaihees koitettiin ilman ja sillä luvalla et poika ei tuu sisää. Jätkä 19, polttanu tupakkaa 8vuotta, juo jokapäivä kaljaa janojuomana ja myöskin mömmöjä käyttää.
Sitten tietty ekalla kerralla kalvo varmaa puhkes tai jotain, sen verran vuoti. Nyt sitten perjantaina pantii uudellee ilman kortsua eikä tullu sisälle. Eiksen jotenki tunne jos jätkä laukee sisälle?
No nyt on sit täs 2pv vuotanu alapää ja ollu tollasii menkkamaisii juttuja et vähä nipistää ja verta tulee sillee et siteen tarttee.
Mitä tää on?? Onks tää vaa sen takia et oli ekoja kertoja ja pillu jotenkin "veny" tai jotain tällästä ko ei se mitään hiirehiljaa se jätkä pannu...ja kyrpäkää ei kovin pien ollu. mutta niin ite oon 17 ja menkat oli just 6 pv sit et alkoks ne nyt jotenki uudestaa vai?
Tartten oikeesti infoo ihan just heti nyt etten pelkää ja panikoi turhaan, mut jos täs nyt joku juttu on et oon raskaana taijotain, ni meen ostaa sit raskaustestin jos menkkoja ei kuulu ko niitte pitäs alkaa.

Eikä tartte tulla trollaamaa et hei tyhmät oisitte käyttäny kortsua, omaa tyhmyyttäni, kyllä, tiedän! Mutta arvostan tosi suuresti niitä jotka vastaa asiallisesti

7

404

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NOTHING

      itse en kauheemmi usko et ton jätkän siittiöt mitenkää ois
      "hedelmällisiä" mutta koskaan ei voi olla varma, mutta mitä toi nyt on?
      vastailkaas joku jos tiiätte asiasta edes vähän ))): oon aika huolissani.

    • NOTHING

      hei nyt oikeesti joku ))): !

    • NOTHING

      hei mä tartten ihan oikeasti edes jotain infoa ni voin hieman olla stressaamatta :----((((

    • yksinuoriäiti

      Naurettavaa. Kyllä pitäisi ehkäisystä huolehtia, mutta tää onkin selvä provo... Jos olisit raskaana, et vuotaisi. Tämä ei mielestäni kuulu tänne? Todennäköisesti olet saanut jonkin kivan taudin tuolta pojultasi. Meneppä vain kiltisti testeihin siitä ! Vaikka poju ei tulisi sisääsi häneltä voi päästä touhutippa. (voi aiheuttaa raskauden) Jos olet menettänyt neitsyytesi niin pieni vuoto jälkikäteen on normaalia, niinkuin kouluissakin opetetaan ja itsekin ymmärrät.

      Varaappas aika ehkäisyneuvolaan ja keskustele siellä asiasta. Eivätköhän he auta sinua eteenpäin ! =)

    • sait taudin hienoa

      Edellä olija on väärässä siinä, että et vuotaisi verta.. Verta voi tulla alkuvaiheessa, nimenomaan kiinnitysvuotona.. Itselläni ainakin näin oli..

      Mutta jos olisit raskaana eivät näkyisi oireet noin pian..

      Mutta uskon enemmän siihen, että olet saanut sukupuolitaudin.. Suosittelen menemään sukupuolitautitesteihin ehkäisyneuvolan kautta.

    • sdgvasfb

      olempa itse kuullut juttuja että pientä menkkamaista vuotoa voi tulla koko raskauden ajan. se ei ole ehkäisykeino että jätkä ottaa munansa pois enne kuin laukeaa! hanki pillerit tai käytä kumia.

    • öömitä?

      miten voi harrastaa yhdyntää jos ei tuu sisälle? :D eikumitä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      100
      1129
    2. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      51
      945
    3. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      119
      903
    4. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      146
      883
    5. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      70
      687
    6. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      40
      669
    7. Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?

      Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      627
    8. Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.

      Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.
      Sinkut
      106
      606
    9. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      33
      594
    10. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      70
      579
    11. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      47
      578
    12. Vasemmiston aloite

      Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja
      Pyhäjärvi
      62
      544
    13. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      80
      540
    14. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      39
      509
    15. Onko suhtautuminen kaivattusi

      Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin
      Ikävä
      35
      494
    16. Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu

      Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i
      Maajussille morsian
      4
      493
    17. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      46
      480
    18. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      64
      479
    19. Näyttää siltä ettet edes sinä.

      Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa
      Ikävä
      31
      466
    20. Miksi vihainen

      Miksi olet vihainen mulle?
      Ikävä
      42
      460
    Aihe