mitä tää on?

NOTHING

Eli neitsyys meni viime viikon torstaina, oli kortsu, mutta sitten yhes vaihees koitettiin ilman ja sillä luvalla et poika ei tuu sisää. Jätkä 19, polttanu tupakkaa 8vuotta, juo jokapäivä kaljaa janojuomana ja myöskin mömmöjä käyttää.
Sitten tietty ekalla kerralla kalvo varmaa puhkes tai jotain, sen verran vuoti. Nyt sitten perjantaina pantii uudellee ilman kortsua eikä tullu sisälle. Eiksen jotenki tunne jos jätkä laukee sisälle?
No nyt on sit täs 2pv vuotanu alapää ja ollu tollasii menkkamaisii juttuja et vähä nipistää ja verta tulee sillee et siteen tarttee.
Mitä tää on?? Onks tää vaa sen takia et oli ekoja kertoja ja pillu jotenkin "veny" tai jotain tällästä ko ei se mitään hiirehiljaa se jätkä pannu...ja kyrpäkää ei kovin pien ollu. mutta niin ite oon 17 ja menkat oli just 6 pv sit et alkoks ne nyt jotenki uudestaa vai?
Tartten oikeesti infoo ihan just heti nyt etten pelkää ja panikoi turhaan, mut jos täs nyt joku juttu on et oon raskaana taijotain, ni meen ostaa sit raskaustestin jos menkkoja ei kuulu ko niitte pitäs alkaa.

Eikä tartte tulla trollaamaa et hei tyhmät oisitte käyttäny kortsua, omaa tyhmyyttäni, kyllä, tiedän! Mutta arvostan tosi suuresti niitä jotka vastaa asiallisesti

7

404

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NOTHING

      itse en kauheemmi usko et ton jätkän siittiöt mitenkää ois
      "hedelmällisiä" mutta koskaan ei voi olla varma, mutta mitä toi nyt on?
      vastailkaas joku jos tiiätte asiasta edes vähän ))): oon aika huolissani.

    • NOTHING

      hei nyt oikeesti joku ))): !

    • NOTHING

      hei mä tartten ihan oikeasti edes jotain infoa ni voin hieman olla stressaamatta :----((((

    • yksinuoriäiti

      Naurettavaa. Kyllä pitäisi ehkäisystä huolehtia, mutta tää onkin selvä provo... Jos olisit raskaana, et vuotaisi. Tämä ei mielestäni kuulu tänne? Todennäköisesti olet saanut jonkin kivan taudin tuolta pojultasi. Meneppä vain kiltisti testeihin siitä ! Vaikka poju ei tulisi sisääsi häneltä voi päästä touhutippa. (voi aiheuttaa raskauden) Jos olet menettänyt neitsyytesi niin pieni vuoto jälkikäteen on normaalia, niinkuin kouluissakin opetetaan ja itsekin ymmärrät.

      Varaappas aika ehkäisyneuvolaan ja keskustele siellä asiasta. Eivätköhän he auta sinua eteenpäin ! =)

    • sait taudin hienoa

      Edellä olija on väärässä siinä, että et vuotaisi verta.. Verta voi tulla alkuvaiheessa, nimenomaan kiinnitysvuotona.. Itselläni ainakin näin oli..

      Mutta jos olisit raskaana eivät näkyisi oireet noin pian..

      Mutta uskon enemmän siihen, että olet saanut sukupuolitaudin.. Suosittelen menemään sukupuolitautitesteihin ehkäisyneuvolan kautta.

    • sdgvasfb

      olempa itse kuullut juttuja että pientä menkkamaista vuotoa voi tulla koko raskauden ajan. se ei ole ehkäisykeino että jätkä ottaa munansa pois enne kuin laukeaa! hanki pillerit tai käytä kumia.

    • öömitä?

      miten voi harrastaa yhdyntää jos ei tuu sisälle? :D eikumitä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 124
      1325
    2. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      141
      1209
    3. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      233
      1111
    4. Costa Rica on tympeän makuinen kahvi

      Ostin kahvin hinnan romahduksen kunniaksi Costa Rican "Premium Blendiä". Piti olla sataprosenttista arabialaista. No ain
      Maailman menoa
      61
      1092
    5. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      57
      976
    6. 63
      881
    7. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      83
      851
    8. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      65
      667
    9. Onkin niin, että olet hulluna minuun

      mutta et uskalla sitä tuoda ilmi. Salaa haaveilet kiihkeästä suhteesta, vaan siihen se jää, ja syyksi esteet ja muut. S
      Ikävä
      30
      610
    10. Nyt ei enää ole

      Mitään mikä pitäisi mut hiljaa, kaikesta. Tämä on muutamalle henkilölle täällä.
      Ikävä
      39
      565
    11. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      14
      530
    12. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      32
      529
    13. Jälleen näin nainen unta sinusta

      Aika usein tulet uniini, enkä tiedä, mitä se tahtoo minulle sanoa. Tällä kertaa en ollut kotonasi, vaan ulkona jossain t
      Ikävä
      28
      519
    14. Taidan luopua

      Sinusta.
      Ikävä
      32
      499
    15. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      65
      488
    16. Et siis halua

      Kansssani mitään
      Ikävä
      29
      469
    17. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      39
      465
    18. Onko kipuraja

      Jo ylitetty?
      Ikävä
      51
      451
    19. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      24
      437
    20. Olet komea ja kaikkea

      En uskonut kuitenkaan miten laajasti olet kaikkien naisten ihannoinnin kohde. Jälleen kerran. Palsta on hiljainen kun o
      Ikävä
      19
      423
    Aihe