kristillisdemokraatit

Mie en ole koskaan ymmärtänyt, mitä se tarkoittaa? Olen kirkkoon kuuluva demari?
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaa, nyt mie tajuan, että se on ihan hämäysnimi..porvareilta.--"Meitä porvarit ei enää hoivaa, eikä...jne .Heh, ihan ittekseen tässä kirjoittelen, kun pää on niin täys näitä pers.kristillisiä. Eihän se käy, että kristillinen eroaa hyi,hyi! Vai onkos se Soi-Ninen pappi??

Äänestä

Höh !


Harald lähetti terkkuja ja käski sanoa, että sillä paloi lihapullat karrelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


demarimummi kirjoitti:

Mie en ole koskaan ymmärtänyt, mitä se tarkoittaa? Olen kirkkoon kuuluva demari?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu