Meillä

on kyllä outo suhde...
7211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin, emme kerro toisillemme kuinka rakastamme toisiamme. Kävelemme vain haamuina ympäriinsä. Tehdäänkö asialle muutos?

Äänestä
  • Muutosta kaivataan. On jo madeltu ja mietitty. Hyppy tuntemattomaan ja laskuvarjo varalle? Tunteita on niin että on pakahtua . . ei epäilyäkään siitä.

    Äänestä

  • Lienetkö ohikulkija? kirjoitti:

    Muutosta kaivataan. On jo madeltu ja mietitty. Hyppy tuntemattomaan ja laskuvarjo varalle? Tunteita on niin että on pakahtua . . ei epäilyäkään siitä.

    Kuulostaa hyvältä. Hypätäänkö parihyppynä?

    Äänestä

Ai sulla ja sun lampaalla ?

Äänestä
  • ai mulla ja sun kuuntelulaitteella

    Äänestä

  • linnanjuhliin 2012 kirjoitti:

    ai mulla ja sun kuuntelulaitteella

    miksi oot viritellyt niitä joka paikkaan??

    Äänestä

  • hei kundi kirjoitti:

    miksi oot viritellyt niitä joka paikkaan??

    jotta kuulisin sinut paremmin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


creep y kirjoitti:

on kyllä outo suhde...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu