Näin helposti asentuu Windows EXT3/4-levylle

Windows ei löytänyt kovalevyä joten asennusta ei voinut tehdä. Ei edes siihen tyhjään tilaan joka on kiintolevyn ensimmäisessä teratavussa.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja vika oli tälläkin kertaa näppäimistön ja selkänojan välissä.
Ex:illä on se paha vika että ne ovat historiaa.

Äänestä
  • Laitapa ratkaisu kun tiedät. Ilman EXT3 osiota asentuu kyllä samalle levylle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex-windowsisti kirjoitti:

Windows ei löytänyt kovalevyä joten asennusta ei voinut tehdä. Ei edes siihen tyhjään tilaan joka on kiintolevyn ensimmäisessä teratavussa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu