Tarvitaan ulkolainen toimittaja joka ottaa aran asian esille. MAANPETTURIN naama kävi nykimään. Vai että AP:n toimittaja on kuullut kaduilla kuultuja huhuja!!!
HAH HAH HAH.Pitäisikö nauraa vai itkeä.
PAAVO joutaa linnaan - mutta ei siihen jossa juhlitaan Suomen itsenäisyyttä.
Paavo on s a a t a n a n umpikiero mies. - yrittää esittää 35 -vuotiaille ja nuoremmille turvallista koko kansan Paavo isää. Nämä kun eivät tiedä sen kieroiluista mitään. Mies on kylmä kuin Siperia.
David McDougall from AP (Associated Press) & Paavo Väyrynen
MTV3 Huomenta Suomi 15.12
http://www.katsomo.fi/?progId=99355
Tarkka kohta: 6min 40sek
Muutenkin hyvä haastattelu, eipä paavo oiken tykkää vastailla..
Väyrysen haastattelu - nalkkiin jäit senkin kiero liero !
Totuuskomissio
2
148
Vastaukset
- abloY
Paavo joutui valheenpaljastuskoneeseen! kylläpä hermoili, luurankoja kaapissa??
Alkaa nimimerkillä "totuuskomissio" mennä fakta ja fiktio sekaisin. Tekstikin alkaa mennä herjaamisen puolelle. Kannattaa varoa, sillä mahdollisesti tuleva herjauskanne sataa ääniä Väyrysen laariin. Suomalaiset tykkäävät puoltaa sorrettuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222648- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821189