Tarvitaan ulkolainen toimittaja joka ottaa aran asian esille. MAANPETTURIN naama kävi nykimään. Vai että AP:n toimittaja on kuullut kaduilla kuultuja huhuja!!!
HAH HAH HAH.Pitäisikö nauraa vai itkeä.
PAAVO joutaa linnaan - mutta ei siihen jossa juhlitaan Suomen itsenäisyyttä.
Paavo on s a a t a n a n umpikiero mies. - yrittää esittää 35 -vuotiaille ja nuoremmille turvallista koko kansan Paavo isää. Nämä kun eivät tiedä sen kieroiluista mitään. Mies on kylmä kuin Siperia.
David McDougall from AP (Associated Press) & Paavo Väyrynen
MTV3 Huomenta Suomi 15.12
http://www.katsomo.fi/?progId=99355
Tarkka kohta: 6min 40sek
Muutenkin hyvä haastattelu, eipä paavo oiken tykkää vastailla..
Väyrysen haastattelu - nalkkiin jäit senkin kiero liero !
Totuuskomissio
2
189
Vastaukset 2
- abloY
Paavo joutui valheenpaljastuskoneeseen! kylläpä hermoili, luurankoja kaapissa??
Alkaa nimimerkillä "totuuskomissio" mennä fakta ja fiktio sekaisin. Tekstikin alkaa mennä herjaamisen puolelle. Kannattaa varoa, sillä mahdollisesti tuleva herjauskanne sataa ääniä Väyrysen laariin. Suomalaiset tykkäävät puoltaa sorrettuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5941458Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44807Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl472698Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll6576- 41537
- 35533
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29508Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37490- 29448
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE152448