Yksin - Ikuisestiko?

Menee jo säälittävän epätoivoiseksi postata tälle puolelle, mutta olenhan itsekin vielä "nuori".

Check out
http://treffit.suomi24.fi/showUserProfile.do?id=968622
23261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

188 cm ja painat 60 kg:S Tytöt ei taida tykätä :s

Äänestä
  • Aloittaja

    indeed not.. noh, ei voi mitää

    Äänestä

  • Mut tuskinpa sitä ikusesti oot yksi

    Äänestä

  • jotkut on hoikkia kuten itsekin. Toi alipaino ei oikeesti näy ulkosesti ollenkaan

    Äänestä

nyt kyllä on kystä kyllä
sanooo JONEEEEEX

Äänestä

awwwww >w<
vaikutat aivan ihanalta.... löytäispä tuollasen pojan jostain :)
sun profiilis perusteella meillä on tosi paljon yhteistä, melkein kuin oisin omaa profiiliani lukenu. harmi vaan että asun niin kaukana :

Äänestä
  • Aloittaja

    Son aina harmi että välimatkaa on, vaikken itse sitä pidä esteenä vallan.

    Äänestä

  • UPDATE_9628320 kirjoitti:

    Son aina harmi että välimatkaa on, vaikken itse sitä pidä esteenä vallan.

    niiiiiiin, no eihän se ylitsepääsemätön juttu oo :) jos tarpeeksi kiinnostaa toinen nii kyllä sitä jaksaa yrittää

    Äänestä

  • Aloittaja

    12344312 kirjoitti:

    niiiiiiin, no eihän se ylitsepääsemätön juttu oo :) jos tarpeeksi kiinnostaa toinen nii kyllä sitä jaksaa yrittää

    Tosi on ^^

    Äänestä

Itse olen myös ikisinkku, enkä kärsi siitä. Ja kyllä joku sinuun vielä rakastuu... Mutta minusta tulee aikuisena itseriittoinen tiedenainen, enkä kaipaa (välttämättä) silloinkaan miestä. Pitänee laskea todennäköisyys siitä, käykö niin, vai eikö. Siis, että tarvitsenko ikinä miestä. Mutta kai se olisi hienoa kuulla edes joskus, että olisin jonkun unelmien tyttö

Äänestä
  • Mene ny vittuu, lissu"nörtti"

    Äänestä

  • Haista vittu kirjoitti:

    Mene ny vittuu, lissu"nörtti"

    En ole lissu! Itse olet!

    Äänestä

  • Haista vittu kirjoitti:

    Mene ny vittuu, lissu"nörtti"

    En ole lissu! Itse olet!
    P.s:kielioppisi on virheellistä

    Äänestä

  • N3rd g1rl 13 kirjoitti:

    En ole lissu! Itse olet!
    P.s:kielioppisi on virheellistä

    arvostan kielteisyyttäsi miehiä kohtaan mutta silloin ei tarvitse tänne kirjoittaa ollenkaan. olet väärällä palstalla

    Äänestä

"Kyllä, kuvaa ei ole profiilissa. Ihan vain siksi, että minusta tämä meidän ulkoinen puolemme ei loppujen lopuksi merkitse yhtään mitään.
Todellinen rakkaushan perustuu luonteeseen ja samankaltaisuuteen, yhteenkuuluvuuteen. ei ulkonäköön."

AP tommonen perus läski finninaama.

"Harrastukset
Roolipelaus"
Perusfaktaa, syytä ottaa huomioon:
- Arka/ujo
- Pelkää kännisiä ihmisiä
- Tupakan sietää, muttei halua olla sen savun uhri
- Pienenmoinen ahdistuneisuushäiriö/masennu s
- Ei facebookia. Mese löytyy.
- Erikoinen
- Emo/hevari/gootti joku sinne päin"

*facepalm*

Äänestä
  • Aloittaja

    Ensimmäinen olettamuksesi on ainaki fail.

    Äänestä

miks vähä samat fiilikset tullu tässä mieleen :d tuntuu ettei kellekkää kelepaa

Äänestä

mee veitsiliikkeeseen, sieltä löydät samankaltaisen angstiviiltelijän..

jos oikeesti puhutaan, niin tuo sun ilmotus on masentava kun haukut vaan itseäs ja yrität olla "rentona". mee semmosiin paikkoihin missä vois olla samanhenkisiä naisia ja puhu niille etkä mee nurkkaan kyyhöttään

Äänestä
  • Aloittaja

    Haukun itseäni? Joopa joo.

    Äänestä

  • mikäs tuossa ilmotuksessa oli nyt niin masentavaa? muhun ainakin iski :D kaikkien ei välttämättä tarvi olla niitä "mulla on siksbäk ja iso muna, tulkaa kaikki naiset tänne"-tyyppejä, kiva ku joku sentää on rehellinen ja vähän erilainen

    Äänestä

Kiinnostuin ehkä pikkusen, mutta kun oon sua 5kg painavampi niin se jäi vähän häiritsemään... En siis oo mikään punkero oon vaan tosi pitkä, 177cm :>

Äänestä
  • Aloittaja

    Juu tiiän olevani laiha..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9628320 kirjoitti:

Menee jo säälittävän epätoivoiseksi postata tälle puolelle, mutta olenhan itsekin vielä "nuori".

Check out
http://treffit.suomi24.fi/showUserProfile.do?id=968622

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu