Aktiivisuusajasta

kyselen vain

Käsittääkseni kaikki sähköpostit poistetaan, jos käyttäjä ei kirjaudu 45 päivään (vai oliko se 90 päivään?) tilille.

Mutta entä keskusteluprofiiliin liittyvät yksityisviestit ja asetukset? Onko niillä mitään aktiivisuusaikaa?

4

63

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei,

      Kiitos viestistäsi. Sähköpostin aktiivisuusaika on 90 päivää. Keskusteluprofiiliin kytköksissä olevilla viesteillä ja asetuksilla sen sijaan ei ole vanhenemisaikaa.

      Iloista joulunodotusta!

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • 45 vai 90

      • Elina, miksi se meidän jutustelu poistettiin ?

        Mikset vastannut kysymyksiini?

        Miksi syrjitte minua?

        Ja toi 90 päivää on vale !!
        Minulta käytte vähänväliä tyhjentämässä tallentamani luonnokset joita enne oli yli 200 nyt ei yhtään vaikka olen käynyt s-postissani lähes joka päivä.

        ja olette tyhjentäneet muutkin s-postini.

        Olen pitänyt mainostamista hyvänä merkkinä, kun kannan kaupan muovikassia minä mainostan sitä firmalle ja maksankin siitä.

        kun lähetän sähköpostia ............ @ suomi24.fi
        se tarkoittanee vastaanottajalle että luotan tuohon firmaan.

        En luota enää. Enkä siksi lähetä mitään minnekään kauttanne. Teidän perustelemattomat islamistiset poistamiset ja rasisminne minua kohtaan saa lähinnä vihaaman firmaanne.
        Mistä pääsemmekin kätevästi aiheeseen miksi teitä kiusataan – niin just siksi koska te olette rasisteja suomalaisia vastaan! Teitä vihataan just siksi koska te olette pahoja ja syrjitte suomalaisia!



        Minun piti niitä parannus-ehdotuksia. Tuskin kannattaa. Koska firmanne tahtoo vihamiehiä. Yritin tässä taas tänään jotain, niin tuli mieleen, että tämä teidän rakentama profiili-helvetti mikä teillä on, on yhtä mielenkiintoinen kuin aasin per.se.

        Muistakaa sitten taas jouluna suunnitella niitä murhaiskuja suomalaisia vastaan, sehän on tämän Suomen tulevaisuus, ainakin meidän vanhusten mielestä.



    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      71
      8326
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      128
      4744
    3. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      112
      3876
    4. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      77
      3407
    5. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      74
      2996
    6. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      134
      2700
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      39
      2167
    8. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      63
      1983
    9. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      56
      1958
    10. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      264
      1949
    Aihe