Kenen valmistama tuoresuolattu kinkku on paras?
Keneltä paras tuoresuolattu kinkku
2233322
141450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Osta kinkku prismasta, ei se hyvän makuinen ole ja kalliskin se on, mutta siitä saa bonusta. Ajatteles.
Kylläpäs asiakasoimistaja nyt bonusta mainostelee...
Se on sama kenen kinkku? Syön sen kummikin, koska ostan sen viimeisillä euroilla. Ai, saisiko siitä vielä bonuksiakin? Toisilla on vara valita? Minulla ei. !
Kateeksi käy. Rikkaat ne vaan ostaa kinkkuja ja mulla ei ole kun lenkkimakkaran pätkään varaa joulunakin hätäisesti. Kai se pitää hengissä joulunakin.
Oot juonut taas rahas.
Voi sua.
Älä murehdi Kyllä politiikot vielä löytää maanosia missä homma on vielä huononmin. Eli he ovat hoitaneet asiat (no jotenkin)
Aloittaja ei ole saanut yhtään vastausta laatutiedusteluun enkä minäkään voi auttaa koska en tiedä tuotteen alkuperää.
Tuo bonusjuttu on kiva keino kusettaa ostajia. Toinen millä ihmisiä höynäytetään on hintalappupelleily. Näyttääkö tutulta. 1,99 99,98 289,99 0,99 jopa auton hinnassa 16,999
Tossa ykspäivä etusivulla oli 20 tuotehintaa niin 18 päättyi noihin 99 numeroihin
On se pirun halpaa kun on sentti alle satosen ja saa bonusta päälle
TANSKALAINEN sen olla pitää, muulla ei mitää välii, niit saa RAUTAkaupasta.
Mun päivittäistä herkkua on Pirkan Luomu palvikasler ja sitä aion syödä Joulunakin.
Suosittelen kaikille "kinkkua hinkuville" Veikko Huovisen novellia: "Pystyyn marinoitu nainen". Kirjastosta lainattuna kirja ei maksa paljoa.
No mutta yks herra. Mitä sinä Tuksua täällä mainostat.
On siinä kyllä kinkkua mutta,,,,
Katselin kaupassa noita kinkkuja 5-8 kiloo noin keskimäärin. Vitosen kilohintaa
tavoittelivat.
Tuli siinä sitten mieleen tämä ihmiskunnan kehitys. Tyytyväisenä totesin että olemme jo sian ohittaneet. Tuolla julkkisnainen Tuksulla on näet paljon tuhdimmat kinkut. Rasvakerrointa en tiedä,mutta mitat on selvästi suuremmat.
kattelin että robbarissa tanskalaista pakastettua 2.99€/kg, mutta ei minun uuniinn mahdu. Onkohan henkilökunta vienyt ne normaalikokoiset?
s- marketista karhulasta. Harmaasuolattu luuton luomukinkku 4.99/kg
Mehevimmät kinkut on ne NEITTAMON tuoreet.. Loistavan mehevää paistamisen jälkeen ja varmuudella tuoretta. Ei mitään keskieuroopan rääkättyä ja jäädytettyä porsasta, mikä voi olla yhtä vanhaa kuin Özi.