Hyvää illanjatkoa, yötä, vkloppua ja joulunodotusta....mitähän vielä...hmm...niin juu
Jpukki odottaa :D
Jpukki odottaa :D
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 45
Vanhimmat
Kysyn vaan, jos olet pitkässä suhteessa, niin kun mulla ei ole kokemusta, että onko tylsää panna aina samaa naista?
On se niin hemmetin tylsää, ei oikein jaksa aina sitä samaa! Sama lahna joka kerran eikä mitään uutta eikä.......... ;D
vitsi vitsi ;D
Tahtoisitko saada lahnan tilalle jotain villimpää vaihtoehtoa?
Lahna on hyvää.
Mee lahna tonne lesbopalstalle.
Ei ole luomupojalla lahnaakaan mutta luomutytölle on paikka varattuna :D
Olen varma että villiksi menee ;DD
Taidat olla se ok-mies, yhtä ällöttävä :)
En ole mikään ok-mies! En ole koskaan käyttänyt sitä nimim.
Olen Joulupukki ;D
Söpöä tonttuani ikävöin :(
No oletko sitte Kaikkonen? Ällöttävä sekin, kun tuijottelee naikkosen reisiä ja jalkojen välistä yhtymäkohtaa.
Kaikkonen tässä taas :)) mitä mä sille voin, pakko jonnekin on katsoa ;D
No naikkonen kyllä tunsi olonsa aika vaivaantuneeksi, kun Kaikkonen sillä tavalla katsoi "jonnekin".. Hyi hyi.. Muun muassa sen takia naikkonen juoksi karkuun. Vaikutti siihen paljon myös Kaikkosen töksähtelevä asenne naikkosta kohtaan, en minä sentään mikään kävelevä joulukuusi "koristeineen" ole! :( Että Kaikkonenkin nyt vain jouluna puhdistaa sen suunsa, päänsä ja sydämensä sekä silmänsä. Naikkonen ei aio tulla luoksesi kyllä näillä näkymin, koska olit niin törkeä naikkoselle viimeksi. Piste ja hyvää joulua isolle pukille!
Ei ole nyt sama Kaikkonen kyseessä,en ole katsonut ketään "jonnekin" sitäpaitsi Jpukki odottaa sellaista söpöä omppuposkista tyttötonttua.
oot ainakin töllöttäny, myönnä! :D
Oi sori, taas erehdyin. En ole söpö ollenkaan, joten eipä siis ollu mulle ... :D .... :D ...
Olen katsonut ja tykkään :DD
en ole nähnyt sitäkään pitkään pitkään aikaan :( mun on ikävä....siis ei sitä persettä vaan ... tai no... miksei sitäkin ;D
Mut toihan on täysin sopimatonta käytöstä! Perseen töllääminen siis.. Sitäpaitsi suominaisilla on leveet perät, tiedän kokemuksesta. Toisin se on e-euroopassa ;)
Oli tarkoitus kirjottaa i-euroopassa.. venäläiset naiset
Niin minäkin ;)
;))
Siis tuo luomumuna on sitte naisen kirjoittama :D Tai pukiton joulu, ihan kumpi vaan, yks ja sama henkilö. Niin, ja minä en sitte voi olla se söpö tyttötonttusi, koska en siis ole söpö. Olen vain pelkkä pakkasen pieksemä lauta.
Venukit on kuumia. huhu!
Voisinpa vaikka omia..missähän pukki mahtaa ootella, milloin ja mitä?
Kyllä niitä luomutissejä puristelisi ihan mielellään. Oli ne isot.
oli ja on edelleen...
Saa kai katsoa, jos vielä törmätään?
mut saa pyytää kafflle myös...
Voin tarjoo irish kaffeeta ;)
koska tarjoat?
Sitten, jos törmätään... :)
joten vedä käteen.
Kiitos kiitos en vedä. ainakaan vielä. mutta tarjoon,,,
kunhan anonyymina lupailet ja pelleilet.
Vähän vaikeeta tuo pyytäminen,,,
on vaikeeta??
Ettet jo vaan tarjonnut irish kaffeeta? ;)
oliskohan työkaveri?
ei oo.
Täällä on pervoja viestejä, miten tänne tänään illansuussa eksyinkään.
Odotat turhaan, en valitettavasti ole tulossa huomenna... kun ei kuulemma oikein sovi tuo ajankohta. Soita tai tekstaa itse jos haluat kuulla musta jotain.
KUINKAHAN MAHDOITKAAN EKSYÄ.
SÄHÄN ASUT TÄÄLLÄ.
En asu täällä, iltaisin olen useinkin kyllä. Mutta en täällä pyöri 24/7,on muutakin sisältöä elämässä kuin tämä.Taidat peilata itseäsi,itse varmaankin pyörit täällä juuri sen 24/7 :)
Älä kauppaa tapojasi!
Niin kuvittelen. Kuka siellä huutelee Jukka vai Janne? Heretkää herjaamasta. Mulle ei tule pukkia.
tonttumuoris on nyt veispuukissa...Laitoin joulukuvan sinne ;)