Tripping drawing

tempmil

I drew with a drawingtablet an image with an island, sea, boat, and some penguins etc. When I saved it, the colors went wild in the savefile - the colors went psychedelic, bleeding down from the penguins. Now I'm aware that the penguin is also used as an image connected with LSD-use, that causes psychedelic experiences. Wonder what happened to the drawing ... mind is thinking about a dude who got a trip he wasn't supposed to get and hasn't recovered ... someone is guilty of it, and he should report it to whom it concerns.

2

120

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • outousdude

      Outoa avautumista.. tiedä mitä tämäkin on, kun ei ole edes sitä spämmilinkkiä perässä :)

      • tempmil

        Kunhan etsin sitä tyyppiä jota tämä asia koskee - ymmärtääkseni englanninkielinen texti sopii häneen paremmin - se heebo ei ole kunnossa sen tripin jälkeen ja joku on syyllinen. Täytyisi saada selville mitä tapahtui tarkalleen että saataisiin heebo takaisin tietoisten kirjoihin. Sitä kun voi etsiä tälläkin tyylillä jos on oletusarvo että tämä osuisi kohdalleen. Jos osuu eikä vastaa oikealle taholle, jonka kyllä tietää, tietää sitten tunnollaan mitä tuli tehtyä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      811
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      716
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      515
      711
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      605
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe