help me

Mä oon menossa yyteriin ja tarttisin hyviä ruoka vihjeitä mukaan...mitä ihmettä kannattaa ottaa evääx messiin?mikä säilyy mikä ei?
*hmm*
2243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oli ruoka mitä tahansa, hiekka on siinä mestassa sun rakas vihollinen number 1!Belive me! Eli mitä tahansa otatkin pussita ne tiiviisti.

..nii, ja onhan siel joku kuppanen kioskikin jos siltä näyttää!

Mitäs meininkiä Yyterissä sit on? Luulin jo ettei jussibibbaloita ainakaan järjestetä enää..vai?

Äänestä
  • Yyterissä ei periaatteessa oo mitään ohjelmaa..kaikki menee sinne vaan ryyppäänn..(hope so) =)
    Ja porukkaa pitäis olla pirusti mutta en sit tiä..
    Mutta hiekka number 1 muistan sen :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Only me kirjoitti:

Mä oon menossa yyteriin ja tarttisin hyviä ruoka vihjeitä mukaan...mitä ihmettä kannattaa ottaa evääx messiin?mikä säilyy mikä ei?
*hmm*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu