http://muovisotilas.fi/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=975&category_id=191&option=com_virtuemart&Itemid=107&lang=fi oon enne pelannu rynkyllä et snaipperiin vaihtamassa oisko hyvä?
Oisko hyvä ?
kyssesriri
13100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
riippuu kuin vanha oot toi on aika jäykkä onko habaa ladata ja haluuko frendis tulla softaa jos ase ampuu miljoonaa kannattaa kysy kavereilt kans mielipidettä jos ostat ni käytä 25g kuulii ni ei rupee kuulat leijjaa
Noi 0,25g on liian kevyitä. Kannattaa olla vähintään 0,30g
oon 15.v ja aikas vahva et kyl varmaa onnistuu
Käytä 0.28-0.43gr. ja älä osta muovisotilaasta, ku niil on iha omat hintansa..
Et näköjään tiedä et tos on vakiona metallinen liipasinkoneisto. Elikkä ase kestää kestää ja ehkä joskus searit pitää vaihtaa.
eli ostanko tuon?
Kyllä ihan kannattava ostos.
Itse en ostaisi:
-Ylihinnoiteltu
kuka tietää missä on heinolan lähin airsoft kerho
Noissa hajoaa muoviset liipasinkoneistot jo vakiona. Haluatko ostaa äbout 180€ metallisen liipasinkoneiston aseeseen?
kakkapoika44, et nyt taida tietää, mistä puhut...Ehei, tuossa ei ole 180e maksavaa liipaisin koneistoa, sitä paitsi se vaatisi erillaisen männänkin, mikäli puhutaan PDI:in tuotoksisa (90-asteen 2-sear, vakio 45-asteinen)...Tuohon on laitettu Muovisotilaan oma liipaisinkoneisto: http://plasticsoldier.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1280&category_id=259&option=com_virtuemart&Itemid=107&lan
Että näin tällä kertaa...Tietty tuo hinta koukuttaa "kun on kallis, sen on pakko olla hyvä".
Mä justiin ostin ton scorpionin linkki :http://www.milgear.fi/kauppa/skorpion-jing-gong-0451-p-3290.html
feilas linkki täss oikee : http://www.milgear.fi/kauppa/skorpion-jing-gong-0451-p-3290.html