Kaverikutsu ei tule

Pleeh menee hermot

Eli kaveri poisti mut vahingosta mesestä, ja kun lähetti uudestaan kutsun niin ei mulle ole tullut mitään noottia että pitäis hyväksyä lisäys niinkuin normaalisti tulee.
Mikähän tässä nyt mahtaa mätätä?
Eikös kuitenkin ihan normaalisti pitäisi tulla että se ja se yrittää lisätä sinua jne niinuin joskus kauan sitten ennen kun mese taas uudistui tuli?

5

354

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pleeh menee hermot

      Lisäyksenä vielä että tuossa äsken huomasin, että hotmailissa kyllä tää tyyppi näkyy olevan mesessä(eli kun kirjaudun sähköpostiin niin siel sen etusivulla on ne ketkä on mesessä), mutta sitten itse mese ikkunassa kaveria ei näy

    • Pleeh menee hermot

      Okey nyt sit huomattiin että voidaan puhua keskenämme, mutta mulle tää kaveri näkyy et ois offline tilassa vaikka ei sitä muiden kavereiden mukaan ole .__.

      • Missä kohtaa ne näky

        (eli kun kirjaudun sähköpostiin niin siel sen etusivulla on ne ketkä on mesessä)



        Missä kohtaa siinä hotmail sähköpostin etusivulla näkyy ketkä on mesessä?Minulla ei ole ikinä näkynyt siinä mitään sellaista eikä näy nyt eikä siinä oo ees sellasta kohtaa missä ne voisi olla.


    • Missä kohtaa ne näky

      ja vielä lisäyksenä että mulla ei ole nuo kaveripyynnöt toiminu senjälkeen kun tää uusin mesepaska tuli ja oli pakko ottaa se kun muut ei toimi enää.
      Ei menen minun pyynnöt eikä minulle tule pyynnöt,99% näin.

      • Pleeh menee hermot

        Ne näkyy siin heti kun on kirjautunu sähköpostiin ja sit siin ons e aloitus sivu jossa on niitä "kohokohtia" että kenellä on minkälainen meseviesti ja kuka vaihto itselleen uuden kuvan yms, niin ne on siellä ruudun oikeassa laidassa, siin lukee messenger-ystävät ja sit siin alla on ketkä on onlinena.
        Nyt ku mainitsit ton uuden mesen niin tuli mieleen että vamraan siitä johtuu -_-, mulla on vielä se vanha(jostain kumman syystä mulla ei vaihtunut uuteen ees sillo ku pakotettiin päivittämään, pysy vanhana päivityksen jälkeenkin, kavereilla muuttui), ja kaverilla on uusi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      64
      3710
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3492
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      91
      3313
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      58
      2732
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      72
      2550
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2211
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      50
      1380
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1125
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1112
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1088
    Aihe