Yhden yön juttuja Kuopiossa?

Hei! Mistä Kauppakadun yökerhoista/baareista Kuopiossa päin naiset jakaa yhden yön ajoja eniten? Parisuhdetta en takuulla halua ja olen töissä tässä Technopolisilla 42 vuotias mies.
251458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Moi!

Se että olet töissä Technopolisilla, ei kerro vielä mitään positiviista sinusta. Päinvastoin, jos pitää päteä sillä että on töissä suht tuoreissa toimitiloissa, taitaa olla niin että pätemisen aiheet ovatkin sitten siinä. Ikääkin jäbälle on kertynyt jo jonkun verran, et ei taida olla ihan mikään iisi-biisi lähteä p-metsälle..

Noh, ne jämät mitä meikäläiset (todelliset pelimiehet) jättää teikäläisille, löytynee sun ikäiselle raihnalle tuolta Apteekkarista. Jos osaat tanssia, käy hakee lavalta itelles joku kotka. Ja muista rummuttaa sitä sikaa sit oikein kunnolla! 8)

Äänestä

Apteekkarista ehdottomasti löytyy tuollaista seuraa! Siellä ei muuta naiset ja miehet aattelekaan kun noita juttuja!

Äänestä

Lähiöpaarista.

Äänestä

Mitä teet Technopoliksella..? Etkös jo oo parisuhteessa..?

Äänestä

Niitä ISS:n vartijapoikiakos sitä ollaan? Sen alan sälleillä taitaa housut pullottaa tavan tallaajaa useammin?

Äänestä

Ihan toimiston puolella kuule olen puhtaissa töissä täällä Technopolisilla . Olen korkeasti koulutettu mies mutta en siis halua parisuhdetta. Olen aiemmin työskennellyt muualla päin Suomessa. Mietin vain että onko Kuopiossa tälläisiä paikkoja vai olisiko Hotelliin järkevämpi suunnata viikonloppusin Kuopiossa päin.

Äänestä
  • Taidat olla vitsi koko hemmo kun typeryyksiä kyselet!

    Äänestä

Tuollainen vartijapoika olisi ihan jeesjuttu. ;)

Äänestä
  • Mikäs niissä vartijoissa niin seksikästä on? Mietipäs oikein vanha alalla kymmeniä vuosia ollut, harmaantunut ja ryppyinen vartija. Jos kiinnostaa vielä, on kyse jo vartijafetissistä. ;)

    Äänestä

kelpaisi minullekin ;)

Äänestä

Aloittaja on varmaan joku siivooja....ei sillä, siivoojat tekevät arvokasta työtä. Nappaa torilta taksi ja hurauta Karhunpesään, sieltä saat pesää....

Äänestä

No karhunpesä ehdottomasti ja sitten se Majakka petosellakin hyviä vaihtoehtoja. Taksilla vaan pihaan ja laadukkaissa vaatteissa ja hyvältä tuoksuen ja kohtuudella alkoholia. Nämä on mahtavia paikkoja juuri sellaisille ihmisille ketä ei kiinosta pätkän vertaa seurustelut eikä parisuhteet.

Äänestä
  • Karhunpesä!

    Äänestä

  • Alexei^ kirjoitti:

    Karhunpesä!

    Karhunpesässä on laatu lihaa joskin hiukkasen tuoksahtaa sillille!

    Toissalta eivät sieltä lihaa etsivätkään niin tasokkaita ole joten siitä vaan.

    Mikäli tavarassa on piilevä vika tai muuten nahistunut ; kauppakaaren kolmannessa pykalässä sanotaan että tavaralle on14vrk;den palautus oikeus.

    Toivottavasti palauttavat karhunpesään jottei ala eliittiravintoloissa olemaaan tarjolla nahistunutta lihaa ?

    Äänestä

Kiinnostaisko sua miehisempi seurue? Kyseessä siis ryhmä tuikkaus.

Äänestä
  • Mikä tää ryhmätuikkaus on? Tykkätkö sinä tuikkailla reikää, jossa on kavereidesi spermaa.

    Ettekö te voisi vaan rehellisen homosti runkata toistenne päälle?

    Äänestä

Teknopoliksilaisille ei kukaan anna. Yritä jotenkin salata työpaikkasi, on tässä sen verran kokemusta nörteistä ettei kannata viedä tyyppejä kotiinsa räpläämään älykännykkäänsä. Olisi ihan toiset räpläykset mielessä.

Äänestä
  • Yksi haaveilee homomaisesta "ryhmätuikkauksesta" ja toisella on mielessä "räpäläys"

    On tää kyllä huvittavaa luettavaa..

    Äänestä

Löytyisköhän jostain Sihteeriopistosta tai Seksitreffeiltä?

Äänestä

Kannattaa huomioida että näin pienessä paikassa tulet kävelemään tätä juttuasi vastaan kadulla muutaman kerran vuodessa, riippuu tietty paljonko käytte kaupungilla.

Sinuna lähtisin käymään toisella paikkakunnalla esim. Helsingissä. Siellä ihmiset ovat muutenkin mukavampia ja naiset kauniimpia.

Äänestä

Aivan, kyllä nuo räplääjät ja ryhmätuikkaajat voisivat mennä vaikka Kaaville. Tai ihan minne vaan voisivat mennä.

Äänestä

Ähhähä, et saa :P

Äänestä
  • minulta saat.

    Äänestä

yks punapää Tiina pyörii ainakin keskustan baareissa ;-) siltä heruu!

Äänestä

Onko siellä teknoa tanssivia poliiseja?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ghost M kirjoitti:

Hei! Mistä Kauppakadun yökerhoista/baareista Kuopiossa päin naiset jakaa yhden yön ajoja eniten? Parisuhdetta en takuulla halua ja olen töissä tässä Technopolisilla 42 vuotias mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu