Mikä tai mitkä on teillä, miehet ja naiset, hävettävimmät/noloimmat kiihottumispaikat ja tilanteet joissa on alkanut tulla seksuaalinen tunne päälle ja jopa pimpsa on valahtanut märäksi tai miehillä ruvennut seisomaan. Miten selvisitte niistä kokemuksista?
Vastaukset 3
- housut märkänä
Työpaikalla, hänen läsnäollessa :)
- ei mitään
Mitä muuta siltä mieheltä vois odottaa.
- m28, turku
Kyllähän sitä alkaa julkisellakin paikalla suunnilleen kerran päivässä seistä, jos eteen vaan sattuu jotain todella tyrmäävän näköistä kauniimman sukupuolen edustajaa.
Paksut farkut ovat hyvä ase sitä vastaan, että ei näy päällepäin... ainakaan kovin selvästi. Kesällä on hankalampaa jos on shortsit jalassa, siinä saa todella harjoitella mielenlujuutta, jos ei jokirannassa kävellessä ala kesäaikaan ottaa eteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411887Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101280- 991021
- 102898
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 66731
- 32612
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13508- 78501