Miksi 1 viesti menee viitenä Facebookiin?

Minulla on Nokia C3-00 puhelin, jossa on ns. Qwerty-näppäimistö. Sillä pääsee Facebookiin melko kätevästi, mutta kun lähetän sinne jonkun viestin seinälleni, niin se näkyy siellä kolmena tai jopa viitenä. Osaako joku auttaa, miten sen viestin saa menemään vain yhtenä? Kiitos.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No nyt en kyllä tällä kertaa osaa sanoa, valitettavasti.
Mitä se haittaa jos on 5 kappaleena, täyttyypähän se sivu kivasti.

Äänestä

Osta Galaly Note..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


faccia-a kirjoitti:

Minulla on Nokia C3-00 puhelin, jossa on ns. Qwerty-näppäimistö. Sillä pääsee Facebookiin melko kätevästi, mutta kun lähetän sinne jonkun viestin seinälleni, niin se näkyy siellä kolmena tai jopa viitenä. Osaako joku auttaa, miten sen viestin saa menemään vain yhtenä? Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu