Katsoin pikkupätkän Norjan Mettestä ja Håkanista.
Siis ei-hyvää-päivää !
Heillä on ns. papukaijahuone, jossa on seinät täynnä papukaijatauluja.
Ei siinä mitään, mutta kun siellä oli _koristeena_ isoja täytettyjä papukaijoja. Siis aivan törkeän näköistä. Irvikuva inhimillisyydestä ja kodikkuudesta !
Ja rouva vielä loihe lausumahan, että hän pitää täytetyistä eläimistä (!!!!) ja kesäpaikassaan heillä on Mariuksen ampumia fasaaneja koristeena. WTF ?!
Miten kukaan voi 2000-luvulla olla noin taantunut ? Ja oikein telkkarissa kehtasivat näyttää koko karmeuden.
Tai tuskin kaikkea näyttivätkään, vaan kellaritiloissa on hehtaarin verran vielä jemmassa suojeltuja, itse ammuttuja, täytettyjä eläimiä koalasta sinivalaaseen.
Ihan karseeta.
Nyt oikeasti karseeta
6
268
Vastaukset
- Crown Juvel
Katsoin lähinnä järkyttyneenä ohjelman myös ja oliko tapetuissa papukaijoissa harvinaisia kaijoja?!
Huumehörhöjä molemmat MetteMaarit ja ukkonsa Haakon.Aikoinaan tapasivat Oslon huumepiireissä puistossa, minkä rouva kruununprinsessa unohti kertoa kokonaan.
Minkälaisessa pöllyssä herra Kruununprinssi mahtoikaan olla maakunta matkaillessaan Kruununprinsessansa kera, kun ei tiennyt mikä paikkakunta milloinkin oli kyseessä?!
Ei, ziizzus sentään kaikennäköisiä Kuninkaallisia sitä on kuin Ruotsin, Norjan ja Tanskan!- SonjaTar
Kruununpprinsessa MetteMaritin ex- poikkaystävä on luvnanut paljastaa sinä päivänä kun Kruununprinsessa kruunataan Norjan kuningattareksi totuuden nsaikkosen menneiden vuosiensa taustoista mm videoita, kertomuksia, huumesekoiluja ym.
Mielenkiinnolla odotan. - FBI hoitelee
SonjaTar kirjoitti:
Kruununpprinsessa MetteMaritin ex- poikkaystävä on luvnanut paljastaa sinä päivänä kun Kruununprinsessa kruunataan Norjan kuningattareksi totuuden nsaikkosen menneiden vuosiensa taustoista mm videoita, kertomuksia, huumesekoiluja ym.
Mielenkiinnolla odotan.Mahtaakohan miekkonen nähdä tuota päivää. Voi jokin salainen palvelu huolehtia pienestä "onnettomuudesta" ennen paljastuksia.
- Kysyn tietääkseni
FBI hoitelee kirjoitti:
Mahtaakohan miekkonen nähdä tuota päivää. Voi jokin salainen palvelu huolehtia pienestä "onnettomuudesta" ennen paljastuksia.
Mikä niistä poikaystävistä lienee kyseessä?!
- Hulvattomat veroraht
Mette-Marit kohautti: 13 000 euron ökyasu!
keskiviiko 14 joulukuu 06:00:00
Norjan prinsessan tyyris asukokonaisuus Nobel-gaalassa herätti kritiikkiä. Prinsessa Mette-Marit edusti viikonloppuna Nobel-gaalassa yhdessä miehensä prinssi Haakonin kanssa. Tällä kertaa kaikki eivät ilahtuneet maan kruununperijöiden esiintymisestä. Muotiasiantuntijoiden katseet kiinnittyivät Mette-Maritin asuvalintoihin. Prinsessa käytti viikonlopun aikana muutamaa asukokonaisuutta, joiden yhteishinnaksi tuli Aftonbladet-lehden mukaan yli 13 000 euroa.
Iltalehti.fi tuoreimmat viihdeuutiset - lue lisää - jk
vai iin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 781438
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101358- 741125
- 1091049
- 621027
- 67888
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n251857- 63835
- 31758
- 46696