kuka

ansaitsee mitä ja mikä on harhaa ja mikä todellisuus, oliko parempi vai pahempi
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tää on vaan niin typerää,täällä menee vaan sekasin varsinkin silloin jos on isoja tunteita.

Äänestä

Kyllä! Olen vihdoinkin saannut päätettyä tämän neurologisen tutkimukseni ja ajattelin julkaista tämän tuota pikaa! Oletan että olet erityisen kiinnostunut näistä tuloksistani... Ne olivat yllättävän selkeät, lopulta, ihmismieli on todella yksinkertainen. Vaikka en tiedä kehtaanko sinulle, olenhan niin kovin ujo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomennahuomennahuom kirjoitti:

ansaitsee mitä ja mikä on harhaa ja mikä todellisuus, oliko parempi vai pahempi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu