mä en voi tietää

että sä tykkäisit musta muutenkin jos sä näytät vaan ne seksuaaliset halus..
19601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

että tykkään paljonkin...

Äänestä

Voi hemmetti sentään.Siis onko joku oikeassa elämässä ehdotellut sulle jotakin seksiä.Voi hemmetti sentään,nyt mä kyllä annan sille kuo.....

Äänestä

oonhan mä jotain signaaleja antanut...
Etkö oikeesti huomaa?

Äänestä

Jos joku henkilö saa minut seksuaalisesti haluamaan, tarkoittaa se sitä, että rakastan henkilöä. Mulle se on niin selkeä asia, kipinää on tai ei ole, seksiin ei pysty, jos kipinä puuttuu.

Äänestä

Mitä syvemmät tunteet, sitä suuremmat halut ja sitä paremmalta kosketus tuntuu.

Äänestä

KIIMA EI OLE SAMA KUIN RAKKAUS

Äänestä
  • Ei olekaan, mutta joillain meistä vasta rakkaus luo kiiman.

    Äänestä

  • caps lokkarille kirjoitti:

    Ei olekaan, mutta joillain meistä vasta rakkaus luo kiiman.

    älykkäillä.

    Äänestä

Mä haluun sua ja sä mua,eikö vaan?

Äänestä
  • mä haluut sut :)

    Äänestä

Mä en sano mitään. Joka kerta kun sanoin sulle jotain kaunista, sä katoit kuin mun suusta tulisi kaksipäisiä käärmeitä. Tiedän, että kaikki tai ei mikään ole niinkuin ennen. Nytkin sä varmaan odotat "tää oli tässä"-viestiä. En ole sellaista valmis nyt laittamaan. Munasin viimeksi kun olit ollut täällä. Mä en haluis, että se sama kierre toistuu. Mä näytän sen verran kun nyt tuntuu hyvältä näyttää. Ethän säkään kertonut mulle mitään. Enkä ollut kaikkea valmis kysymään.

Äänestä
  • hyvä menehän nukkumaan!

    Äänestä

  • ymmärrämme kaikki!!! kirjoitti:

    hyvä menehän nukkumaan!

    Identtiteettivarkaita palsta täys. :(

    Äänestä

  • 12345e2 kirjoitti:

    Identtiteettivarkaita palsta täys. :(

    Mitä v-tun väliä näillä viesteillä on? Tai jollain identiteettivarkailla? Se suhde on menetettty jo jos tämä palsta on ainoa kommunikoinnin väline!

    Äänestä

  • just telling kirjoitti:

    Mitä v-tun väliä näillä viesteillä on? Tai jollain identiteettivarkailla? Se suhde on menetettty jo jos tämä palsta on ainoa kommunikoinnin väline!

    suhdetta ikinä ollutkaan.

    Äänestä

  • 12345e2 kirjoitti:

    suhdetta ikinä ollutkaan.

    eikä tulekkaan

    Äänestä

hooosiannaa daaviidin poika

Äänestä

eikä tule koskaan olemaan. Ja se on satavarma.

Äänestä

Tykkään tykkään, mutta en ole muuta näyttänyt koska olen olettanut että sinua kiinnostaa juurikin vain se seksuaalinen puoli... etkä itsekään ole antanut muuta ymmärtää. Tunteista puhuminen on mulle muutenkin vaikeaa, varsinkin kun ei ole mitään takuuta että vastapuoli tuntisi samoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerro jos niitä on kirjoitti:

että sä tykkäisit musta muutenkin jos sä näytät vaan ne seksuaaliset halus..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu