Help pliis, tunnistaako joku tämän 2000-luvulla julkisuudessa ajoittain
viihtyneen kaunottaren?
Ennen kuin klikkaatte linkkiä, huomioikaa että kuva sisältää paljasta pintaa,
kuitenkin erittäin sensuellisti ja tasokkaasti esitettynä..
http://forums.petrisimolin.com/media/14988/tuksu22.jpg
viihtyneen kaunottaren?
Ennen kuin klikkaatte linkkiä, huomioikaa että kuva sisältää paljasta pintaa,
kuitenkin erittäin sensuellisti ja tasokkaasti esitettynä..
http://forums.petrisimolin.com/media/14988/tuksu22.jpg
Vastaukset 6
Vanhimmat
HYI S A A T A N A!
Valitettavasti tunnistamme, koska julkkistyrkkynä on tunkenut silmille enemmänkin kuin "ajoittain". "Kaunottaresta" tässä ei kuitenkaan ole kyse, vaan kammotuksesta. Hyi vattu sentään.
PS. Johanna, mene jo pois. Olet aivan järkyttävä. Voisin sanoa rumemminkin, mutten viitsi.
Tämä Yöks... kuvittelee jatkuvasti keskustelevansa julkkisten kanssa. Nyt Tukiaisen, toisessa ketjussa Lotharin kanssa. Raukalla on tainnut pää mennä sekaisin julkkispalstalla roikkumisesta, lol!
Tällä "Huumjl":lla on itsellään pää sekaisin, kun tuntuu itse olevan vakiopalstalainen ja tietävän kuka täällä keskustelee kenenkin kanssa. Minä en toden totta roiku täällä "jatkuvasti" (minulla ei ole siihen a) aikaa eikä b) kiinnostusta), eikä minulla ole harmainta aavistustakaan kuka tämä mainittu Lothar on.
Suosittelen sinulle: Katso peiliin, katso pitkään, ja hae sitten ammattiapua kuvitelmiisi, joita SINULLA tuntuu olevan niin palstalaisista kuin julkkiksistakin, ennen kuin pistät kenenkään kirjoituksia jonkun toisen piikkiin.
Mitä te urputatte Johanna on julkkis ja julkisesti iskelmälaulaja ja tanssija
Näkyy olevan valkokastikkeet naamalla, liekö juuri cokkaillut ?