N-Gage + Nettiradio??

RistoMattiRadio

Ajattelin ostaa tässä lähiaikoina Kake puhelimen ja ajattelin kysyy jos joku tietää, että pystyykö kaken Real One Playerillä kuuntelemaan nettiradioita?? Olisi hienoa jos sillä pystyisi vielä tavallisen radion sijasta kuuntelemaan nettiradioita. Itselläni on RL Primetime GPRS liittymä. Ja pystyykö Kaken real p katsomaan myös kaikkia mobiilivideoita netistä?? Luin jostain, että Kakella ei pysty toistamaan kaiken tiedostomuotoisia mobiiliviseoita..

3

636

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • LoLLoPeLLe

      n-gage osta mielummin vaikka X-Box samanhintanen ku n-gage QD ja pelit samanhintasii ja n-gagen pelit on iha pyllystä sen lisäks sori mut tää on vaan mun mielipide

      • RistoMattiRadio

        Anteeksi, mutta ostan sen vanhan n-gagen ja sen vielä ei pelikäyttöön vähän niin kuin joksikin kommunikaattoriksi. Se ei maksa vain kuin 130e kuin joku nokian 3660 maksaa 350e. X-boxi taitaa olla kiva ottaa mukaan jonnekkin retkelle esim. metsään tai retkelle. Mistä saat virran siihen ja TV varmaan kulkee repussa tai sitä pitää kantaa jonnekkin metsään, että saa ottaa sen matkaan mukaan.


      • LoLLoPeLLe
        RistoMattiRadio kirjoitti:

        Anteeksi, mutta ostan sen vanhan n-gagen ja sen vielä ei pelikäyttöön vähän niin kuin joksikin kommunikaattoriksi. Se ei maksa vain kuin 130e kuin joku nokian 3660 maksaa 350e. X-boxi taitaa olla kiva ottaa mukaan jonnekkin retkelle esim. metsään tai retkelle. Mistä saat virran siihen ja TV varmaan kulkee repussa tai sitä pitää kantaa jonnekkin metsään, että saa ottaa sen matkaan mukaan.

        OokoO no käyhän se niinkin. :)


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      249
      45399
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      33
      11272
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      211
      10902
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9731
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8538
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      230
      6539
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3230
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2269
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      39
      1747
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1540
    Aihe