kuinka monen

kanssa olet testannut seisokkiasi? Haluaa tietää? Minun mielipide on että miehellä seison kyllä mutta tunteet? On kysymys merkki
653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aika sekavaa tekstiä syötät,taitaa kaljat jo nousta vinttiin,joka on muutenkin jo vähän pimeenä.

Äänestä
  • miksi et? Oletko testannut jo etukäteen:)

    Äänestä

Mitä se sinulle kuuluu ?

Äänestä

Ei,minulla on poikuus tallella ja meinasin päästä siitä sitten joskus,mutta en tiedä koska.Ehkä joku vanhempi nainen voisi opettaa tavoille.

Äänestä
  • Miksi kaikki miehet aina hakevat opettajaksi vanhoja naisia.Hyi yöäk! Eikö nuorempikin kelpaisi,tai saman ikäinen.

    Äänestä

Ei ole hänkään saanut kenenkään .......... seisomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

kanssa olet testannut seisokkiasi? Haluaa tietää? Minun mielipide on että miehellä seison kyllä mutta tunteet? On kysymys merkki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu