Yhteishaun tulokset.....

Elikkä mihin menet syksyllä? Itse pääsin suorittamaan Lentokoneasennuksen Perustutkintoa Vantaalle.
6881
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuortaneelle urheilulukioon.

Äänestä

Tikkurilan IB-lukio.

Äänestä

Hei...Mä ite meen savonlinnan taidelukioon...se onkin ollu mun suurimpia haaveitani yli vuoden ja mä jouduin tekee tosi paljon töitä saavuttaakseni sen, koska kukaan ei tukenu mua siinä päätöksessä...Musta jokasen kuuluu tehä kaikkensa, jos unelmasta on hyötyä tulevaisuudessa....Ehkä siitä tulee joskus totta=)

Äänestä

Mäkelänrinteen urheilulukioon

Äänestä

Kallion lukioon.
Arvatkaa vain, tuntuuko mahtavalta.

Äänestä
  • Itse varmaan pääsen sitten aikanaan Riihimäen kauppaoppilaitokseen tai lukioon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mauno kirjoitti:

Elikkä mihin menet syksyllä? Itse pääsin suorittamaan Lentokoneasennuksen Perustutkintoa Vantaalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu