Sinä pitkä nainen sauva kävelyllä tänään siellä metsä polulla. Tulit vastaan mies ihastui sinuun.
kaunis olit
7
728
Vastaukset
- s....
Oliko minulla kenties dildo jälkojeni välissä?:)
- nainen polulta.
Huomasin kyllä sinut. Ihan kivalta näytit. Kun seuraavan kerran tavataan siellä, sanon: moi! ja toivottavasti juttu alkaa luistaa.
- mmmmmmm
Minä kierrän sen polun melkei joka päivä ja siihen samaan aikaan, iltapäivällä. Kyllä varmaan juttua tulee olen puhelias. Olisi mukavampi kulkea kaksin.
- MMMMM
Vieläkö olet käynyt sauva kävelyllä siellä metsä polulla?
- nainen polulta.
MMMMM kirjoitti:
Vieläkö olet käynyt sauva kävelyllä siellä metsä polulla?
En ole käynyt. Pelkään, että joku ahdistelija hyökkää kimppuuni.
- mmmmm
nainen polulta. kirjoitti:
En ole käynyt. Pelkään, että joku ahdistelija hyökkää kimppuuni.
Ei siellä mitään ahdistelijoita ole näkynyt, hiljases on mennyt ei oo näkynyt ketään minkä minä olen sen kiertänyt muutaman kerran.
- 6 Tuumaa itel
Nyt on sauvassa uudet paristot ei enää tarvetta. Eikä sitten mitään kepula konsteja ahdistelijat ei innosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh962336Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1821918- 1831480
- 247912
- 81898
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 62799
- 55702
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213643Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349621