Hei. Olen noin yhdeksänkymppinen eturauhasvaivainen vanhapoika, enkä ole ollut naisten kanssa tekemisissä sitten syntymäni. Nyt uskaltauduin kuitenkin ajattelemaan naista ja etenkin naisia näiden ongelmatilanteissa.
Jos ajatellaan, että naista aamulla panettaa, niin meneekö nainen?
a) nettiin
b) unelmiin
c) suihkuun
Kiitos jo etukäteen massiivisesta ryntäyksestänne brunssille.
Panopuuhissa
5
313
Vastaukset
Ihmeen vähän tähän mielenkiintoiseen ongelmaan tartutaan. Oikeastaan en havaitse minkäänlaista tartuntaa, sillä en nä mitään ruudulla, vaikka kuinka tuijotan.
Tämänhän pitäisi olla naisten palsta.
(Elegioivaa naurua)- sänkyyn
b)
No siellä joku lillukanvarsi löysi äänensä ja avautui. On se ihmeellistä, miten vähän ihmisillä on netissä kasvoja ja kohtaloita.
Ihan hävettää toisten puolesta.
- !!
Ei voi
kuin ihmetellä, miten sheriffit jaksavat paimentaa tällaista avohoidokkia, joka tähänkin ketjuun suoltaa päättömyyksiään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475415Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612206Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181800Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1441758- 171535
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol301447Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5133881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171097Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771068Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se212949