Laihdutin 15 kg ja olen nyt normipainoinen ,en kuitenkaan ole lauta vaan mulla on aika kurvikas muoto :).
Jaa noh oon nyt 14 , poikaystävää ei oo ollu vielä.
Kuitenkin haittaako poikia jos tyttö on exfat?
Itellä meni sormi suuhun ,ku aloin miettii tätä.
Joten pojat vastatkaa!!!!!
Haittaako poikia tytön ex-läskeys??
8
160
Vastaukset
- .-.-.-.-.-.-.-..-.-.
miksi vitussa haittaisi
- lapqdkq
Tuskinpa nyt haittais, liian laihakaan ei saa olla.
- gfdhfhdfh
Kiitti vastauksista! ;)
- dfhgdfhgdfhfg
kommatkaa vaa lisää, jos tullee jotai mielee :)
- mrfrasier
Sehän on täydellistä kun on taas normaali mitoissa ja jäi jotain mistä ottaa kiinni.
Herkullista. - neitiläski
Riippuu jätkistä ja ajasta mikä on ehtinyt kulua :) Itse olin ala-asteella vähän tavallista pyöreämpi, normaalipainoinen terkkarien yms mukaan mutta kuitenkin vähän niinkuin "läskin maineessa". Yläasteella tuli vihdoin se kauan kaivattu kasvupyrähdys ja yllättäen olinkin jo alipainoisen ja vaikeasti alipainoisen rajoilla, jolloin vieläkin joskus sanottiin läskiksi, mikä oli sinänsä aika huvittavaa, ja osasin ottaa huumorilla koska tiesin kyllä missä mennään :) Varsinkin näin pienellä paikkakunnalla tuntui että ala- ja yläaste sekoitettiin vähän liiankin kiinteästi toisiinsa ja ei tajuttu sitä että ihmiset muuttuu.. Ajan kanssa on kyllä nuo puheet jääneet, luokastamme hyvin harva tuli samaan paikkaan opiskelemaan yläasteen jälkeen kuin minä, ja nuo puheet jäivät unholaan, kun nykyiset koulukaverit eivät edes oikeen varmaan muista miltä olen näyttänyt joskus ala-asteella tai eivät tiedä sitä ollenkaan. :) Mutta paikkakunnilla on varmasti eroja, ja itse rakensin aikas huonoja kaverisuhteita tuolloin yläasteen alussa, joten varmasti tilanteesi voi olla paljon parempi! :) Nykyään olen jo juuri ja juuri "normaalin" mitoissa, ja jos ystäväni/luokkalaiseni jotain huomauttavat niin sanovat minun olevan laiha.
Mutta tsemppiä! Jos jätkillä on järkeä päässä niin ei kyllä pitäisi haitata!! - ertger
kiitosta ,olen lukenut kaikki kommat ;D.
- 15WeeeEE
poika on idiootti jos haittaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1061762Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2091742Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1061663Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541425Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii482965Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50946Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298886Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347832