suomipop.

Jaajo ja Petukka takaisin! Suomipopin nykyinen aamu on kuin olis suunattu vanhainkotiin. No alkoi kuunnella Radio aaltoa.
11343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

vai niin

Äänestä

Metro FM aamut. Eerikäisen pelleä ei viitsi kuunnelle. Oliko jokin vitun suojatyöpaikka pupelle jolla ei mitään koulutusta.

Äänestä
  • ajatuskin ett Esko-neiti Marttinsa kanssa mölyää ja kiroilee radiossa, kuvottaa niin paljon etten avaa SuomiPoPia ennekuin Eerikäinen on potkittu huis hittoon. Kataja joutaa myös, kiitos

    Äänestä

Mun mielestä Esko pärjää hyvin siellä.Ammattitaitoa piisaa vaikka muille jakaa.

Äänestä

Toi NN on Esko.
Mutta samaa mieltä muiden kanssa, Esko hevon v...uun ja samaa tietä voi mennä myös Kataja. Ei siinä kuulkaa kauaa mene niin tämä parivaljakko saa kenkää. Ei radiokavana pidä niitä töissä kun kuuntelijaluvut putoaa ainakin puoleen.

Äänestä

ESKO ON BEST!!!!! Niin ihana, niin sanavalmis, niin namu, niin miesten mies, niin komea, ai että sitä onnennaista joka hänet omaksensa saa...:) !!

Äänestä
  • Kerrankin asiaa....

    Äänestä

Kanavan kuuntelu loppui,juontajien vaihtuessa.Nykyisin silkkaa p a s k a a.

Ei YHTÄÄN KUUNNELTAVAA KANAVAA??

Äänestä
  • Ei voi ärsyttävämpiä juontaja olla kuin nykyiset. Verenpaine nousee kun yrittää kantajaa ja eerikäistä kuunnella. Palaan kanavalle, kun aamun juontajat vaihtuvat.

    Äänestä

  • Ei voi ärsyttävämpiä juontaja olla kuin nykyiset. Verenpaine nousee kun yrittää kantajaa ja eerikäistä kuunnella. Palaan kanavalle, kun aamun juontajat vaihtuvat.

    Äänestä

Ihan hyvinhän ne vetää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äärikäinen ja kutaja kirjoitti:

Jaajo ja Petukka takaisin! Suomipopin nykyinen aamu on kuin olis suunattu vanhainkotiin. No alkoi kuunnella Radio aaltoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu