kaipaan

en mitään hempeetä pintasilottelua - onnistuiskos sulta?
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ruoskaako

Äänestä

Ei

Äänestä

uskallatko ees pyytää, lol.

Äänestä

vähän tuntuu, että siinä vois taju lähteä.. Siksi tämä varmaan niin hankalaa on, kun kumpikaan ei osaa käsitellä järjellä. Mutta kai se sit olis sitä kovaa käsittelyä, tiedä häntä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kovaa käsittelyä kirjoitti:

en mitään hempeetä pintasilottelua - onnistuiskos sulta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu