Aika outoa toimintaa tällä palstalla. täältä poistetaan ketjut, joissa ei ole mitään sääntöjen vastaista..
_ ei kehotusta rikokseen tai väkivaltaan
- ei asiatonta tai loukkaavaa kommenttia
- ei laitonta tai loukkaavaa materiaalia
- ei linkkejä tiedostoihin tai sivuille, jotka sisältävät ihmisiin tai eläimiin kohdistuvaa väkivaltaa.
- ei yksityishenkilöiden henkilötietoja tai yhteystietoja ilman asianomaisen suostumusta.
_ ei tekijänoikeuksin suojattua materiaalia
- ei suoraa kopiointia muista julkaisuista.
_ ei rasistisia kommentteja
- ei markkinointia tai mainontaa
- ei massapostitusta
- ei viestiä jossa pelkkä linkki
Taas toisaalta täällä saa vapaasti olla noi pitkät herjaamisketjut.
Siis kuka on tämän ketjun valvoja/seriffi, onko sitä lainkaan?
Jos on, niin poistaisitko myös noi itseään toistavat ketjut jotka jatkavat samasta aiheesta vuosi toisensa jälkeen.
Kuka on valvojana täällä
hohoi sefu
2
74
Vastaukset
- IIRO 57
Sinä olet aikmoinen alfa uros koska ette ymmärrä mitä suomi 24 palstalle saa kirjoitella.Eihän tämä pitäisi ainakaan olla mikään aikuisten lasten hiekkalaatikko.Mutta sinä olet ymmärtänyt tarkoituksen syvälle p.seeseen .
- kunkku maailma
huhuhuhuh kirjoitti:
Tästä on poistettu viesti sääntöjen vastaisena.
Joo ja kun katsoo tätäkin kirjoittelua tällä palstalla niin kyllä sen kateuden huomaa mikä paska Tampereella leijuu.Onks kukaan muu muuten huomannut Tampereella olevan kamppailu kunkkua joka johtaa ja hallitsee muita ja yrittää tuhota toiset seurat toimimasta oman edun tavoittelulla?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1242150Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1352053Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2111822Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2581498Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341404Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5581181Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.501005Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115942Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse350936