Toivottavasti

Karvakamu ei ole taas salaa mennyt petiini.Saa äkkilähdön,kun kohta sukellan sinne kirppujen sekaan.
3154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no miten mä sinne sitten mahdun, jos ei karvakamukaan...?

Äänestä
  • Ei tässä nyt mitään perhepetiä hommata,että sinne koko Nooan arkki mahtuu.Ihmiskamulle kyllä on paikka ja muut lattialle ja omiin peteihin.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Ei tässä nyt mitään perhepetiä hommata,että sinne koko Nooan arkki mahtuu.Ihmiskamulle kyllä on paikka ja muut lattialle ja omiin peteihin.

    Minkäs kokoisesta eläintarhasta on kyse? Tai kenkätalosta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyttää tilaisuutta kirjoitti:

Karvakamu ei ole taas salaa mennyt petiini.Saa äkkilähdön,kun kohta sukellan sinne kirppujen sekaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu