Olen todella

Surullinen :( Pakko myöntää
3111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jatkat vain elämääsi ihan tavalliseen tapaan.Menet minne haluat,koska tämä on vain virtuaalimaailma.

Äänestä

Mikä sua surustuttaa?

Äänestä

Älä ole surullinen saat pian mutkin surulliseksi. Mikä auttaisi ja saisi yösi tuntumaan pehmoisemmalta ja suusi makeammalta? Hyviä kuvia yöhösi!Mennään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menen pois kirjoitti:

Surullinen :( Pakko myöntää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu