Eräs tomppeli toi television tuohon keskustassa olevaan Ekopisteeseen.
Televiso
5
198
Vastaukset
- porgdrgrg
No voi ei. Jos kerran olet sitä _sivusta_ seurannut niin miksi et sitten kehdannut asiasta hänelle ilmoittaa? Ei mikään asia oikene vain sivusta seuraamalla!
- 7+7
Kaikki ei ilmeisesti tiedä ette ruskon kaatopaikalle vienti ei maksa mitään.Auttasko lisä tiedottaminen?Vai ollaanko vain niin välinpitämättömiä?
- 69
abc ekopisteellä saunankiukaasta lähtien
- Aidosti ihmettelevä
Enempi pitäisi ottaa omaan hallintaan tätä yhteiskuntaa ts. aidosti mennä opastamaan kanssaeläjiä, monet vain eivät tiedä/osaa/välitä.. Yhteiskunnallisia toimijoita (poliisi) jne ajetaan kiihtyvällä vauhdilla alas joten on meidän kaikkien etu neuvoa näitä ns. heikompia ihmisiä. Ryhtiä lisää tähän hommaan niin meillä oikein toimivilla on paljon parempi ja mukavampi elämä, näille jotka eivät välitä ei niinkään mutta kaikkia ei tarvitse miellyttää.
- säännöt kaikille
Moni varmaan tietää mitä saa ja ei saa jättää. Ihmiset käyttäytyvät huonosti ja tekevät mitä ITSE haluaa, katsovat valitettavasti omaksi oikeudekseen... Vaikka monesti tekis mieli sanoa asioista niin en menis sanomaan monellekaan kun ite saa vaan kuulla kunniansa tai huonolla tuurilla turpiinsakin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1241984Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1331910Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101804Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561470Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341394Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5231091Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50978Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115920Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347889