kaikki patriarkaaliset järjestöt ovat nykyhistoriassa hävinneet.
Lakatkaa Pedot (fiiliat) säikyttämästä seurakunnan naisia.
Naisissa on tulevaisuus.
Ette tietysti usko biologiaan, mutta siittiöidenkin tarpeellisuus tulee kyseenalaistumaan vuosimiljoonien alla, kun ihmissuvun pysyvyys punnitaan.
Naiset ylläpitää ja tekee maan
Κέρβερος
4
190
Vastaukset
- hullu mikä hullu
Päinvastoin, koko ajan vahvistuvat. Mitäs pas(kaa sinä juoppohullu oikein moikuutat täällä.
- Κέρβερος
Hihi - Ootas käyn tupakilla - eo oo ny poikia liki ...
- Κέρβερος
Hullu mikä hullu : tarkistappa hiukan argumenttejasi - mitä haluat kumota minun näkemyksistä ? Perusteluiden kanssa kiitos :-)
- Κέρβερος
Nooh - eihän sieltä mitään tullut koskaan...
Siis argumentteja minun vääristä näkemyksistä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4085984- 815323
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484344- 523931
- 523719
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1653429Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1073188Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky533173- 432279
- 492205