En ole saanut tiedoksiantoa testamentista.
Lasketaanko sellaiseksi se, että on toimitettu muutama testamentti Käräjäoikeuteen pesänjakajan määräämistä varten, jota kautta olen saanut nähdä kopiot ko. papereista.
Mutta kun on tekemisissä rikollisten kanssa, jotka mm. vaihtavat papereita ja sivuja keskenään, niin haluaisin myös nähdä alkuperäisen testamentin kaikkine sivuineen.
Eli siis varsinaiseen kysymykseen, voidaanko Käräjäoikeuden kirjeiden kopiotestamentit laskea virallisiksi tiedonannoiksi. Haastemiestä ei ole näkynyt eikä kirjattuja kirjeitäkään.
Testamentin tiedoksianto
Janette1
2
711
Vastaukset
- nasse-setä.
>>haluaisin myös nähdä alkuperäisen testamentin kaikkine sivuineen.>voidaanko Käräjäoikeuden kirjeiden kopiotestamentit laskea virallisiksi tiedonannoiksi. Haastemiestä ei ole näkynyt eikä kirjattuja kirjeitäkään.
- Janette1
Hei nassse-setä!
Saako sinuun yhteyden jotain kautta.
Janette1
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1225115Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303658No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
- 411560
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241504- 231391
- 141292
- 271198
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221117