Yksi mies pyöräili

outoa Espoossa

Ulkona minua vastaan ja sanoi minulle,että haista pas.ka.Aika outoa käytöstä vieraalta ihmiseltä.En sanonut naisimmeisenä takasin mitään,koska oisi voinnut,vaikka antaa turpiin.

3

123

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvin toimit

      No turhahan sitä on päätään takaisin aukoa.Antaa mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta ulos.Minulle kanssa käynnyt joskus noin,että joku känninen,tai mielenterveyspotilas on aukonut päätään.

    • Heh. Taidat olla maalta kotoisin :)

      Ensimmäinen sääntö, jonka opit maalta tullessa on se,että pääkaupunkiseudulla on "hällä väli"-ihmisiä, joilla ei ole käytöstapoja. Möläytellään mitä sattuu ja tullaan höpöttelemään, kuin olisi paraskin kaveri.

      Maalla asuessa ollaan totuttu siihen, että toisen reviiriä kunnioitetaan ja pidetään mölyt mahassa. Pääkaupunkiseudulla tämä kultainen sääntö on unohdettu.

      • yksipyöräiliylikäenp

        On niitä maallakin, vähän hulluja ihmisiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      132
      1264
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1061
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      66
      820
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      51
      638
    5. 59
      627
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      531
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      30
      513
    8. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      497
    9. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      493
    10. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      16
      477
    Aihe