ostaa kalliita aineita (kukkaa, tai anfua tai liottaa kipulaastaria jne), riittää kun hakee sangollisen Talvivaaran laskupurosta ja nakkelee kuumalle kiukaalle. Monen tunnin fibat ilmaiseksi.
Nyt ei tarvii enää
4
103
Vastaukset
- Ala_arvoista
Aina vain toista paskempia aiheita putkahtaa esiin :(
- turha kasvattaa enää
Moni yrittäjä ostanut kalliit kasvit ja lämpölamput jne ja aivan turhaan meni nekin sijoitukset. Kyllä nyt montaa kasvattajaa kenkuttaa.
- tuleeko kohmelo?
turha kasvattaa enää kirjoitti:
Moni yrittäjä ostanut kalliit kasvit ja lämpölamput jne ja aivan turhaan meni nekin sijoitukset. Kyllä nyt montaa kasvattajaa kenkuttaa.
Kohta sitä myydään luotikujalla ja Talvivaaran kuskit rahtaa kanistereilla. Paljonko maksaa litran pullo kadulla?
- tiivisteetä
tuleeko kohmelo? kirjoitti:
Kohta sitä myydään luotikujalla ja Talvivaaran kuskit rahtaa kanistereilla. Paljonko maksaa litran pullo kadulla?
Voiko sitä vahvistaa keittämällä pontikkapannulla? Onko kukaan kokeillut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1111789Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101749Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1111691Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541432Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341378Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483985Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50951Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115901Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298892Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347838