Olen 22v vaaleahiuksinen neito. Ostin vuosi sitten syksyllä ,jolloin oli lämmintä mutta sateista, uuden tietokoneen. Tietokone on musta ja siinä on hopeista reunassa. Takana myös johtoja. Haluaisin nyt vaihtaa sivua jolle tietokone menee, toiseksi sivuksi niin ettei se mene sille samalle vanhalle ensin. Kuinka voin laittaa sen menemään sille sivulle? Sivu on internetissä. Sivulla on niitä kivoja ohjeitakin.
Nuori nainen tahtoo apua
Tyttö tahtoo apua
20509
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Pitäisi myös laittaa paino näihin, muuten saattaa tulla aivan väärä mielikuva.
Luuleks että sinua kohdellaan erilailla kun laitoit että olet nuori tyttö? Me ollaan kaikki tällä palstalla homoja niin ei siitä ole apua.
Voi, voi kun pidän vain tummista ja tulisista.
En ollenkaan pienistä ja hikisistä.
No sitten varmaan inhoat muniasi
Eihän vain kukaan muu kun Matti munia Karvahatussa säilö?
nojoo ei täällä ole kun hikisiä läskejä nörttejä mitkä ei oo nähny naisia ku tietokoneelta.
mutta mä voisin neuvoa sua ihan paikanpäälläki vaikka niin saatais kaikki kerralla kuntoon ;)
Niin ja tietokoneen nimi on Qwertyui. Niin tuossa lukee kun kannen avaa.
Blondi kyseessä
Sanoisin että Upuntu 11.04 LÖTS!, Toki elinkaari. Linuxia käyttää 101% tällä hetkellä. Lähdetkö baby kattelemaan mun distroja?
Windows-hihhulilla taas fantasiat.
Foto ois kiva
Netti on täynnä fotoja, valitse sieltä.
Yritätkö sanoa että naisena (ja vieläpä vaaleahiuksisena) olet tavallista tyhmempi? Vai miten sukupuolesi ja hiustesi väri liittyy asiaan?
Exä tajjuu. Pikkuskidien huumoria. LOL.
Uskomaton zoukki.
Ohjeet sellaimen aloitussivun vaihtoon löytyy hakukoneella.
Kannattaa kiinnittää se kone jotenkin pöytään ettei se mene ominpäin mihinkään sivuille.
Onko sinulla suuret siniset silmätkin?
Ostit väärän koneen.
Sellaisiakin on myynnissä, joissa kyljessä pinkki raita. Ne ovat parempia, ja niissä on valmiiksi toisena alotussivuna sellainen, jossa on kukkaniitty ja perhosia.
Suosittelen ostamaan uuden tietokoneen.
klikkaa tuokalut selaimen oikeasta reunasta, sen jälkee internet asetukset. ja vaihda kotisivuksesi haluamasi aloitus-sivu. (voit myös painaa valitse tyhjä sivu jolloin ei tule sivua laisinkaan). Sen jälkeen paina ok nappia ja toivo parasta.