panetko

aina ihmissuhteesi näin solmuun.....?
8266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Panen solmuun. Nimittäin sut, jos joskus vielä nähdään.

Äänestä

joo.

Äänestä

Ei tarvi edes naruja nähdä, muut hoitaa sen homman

Äänestä

Assina kyllä! Olen elämäni tripillä. Ei tässä ole mitään tolkkua., Pelkkää harhailua.

Äänestä

Umpisolmu paras solmu...

Äänestä

solmu tuli.

Äänestä

oot tommoinen.

Äänestä
  • mimmoinen;)?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤¤¤¤¤¤ kirjoitti:

aina ihmissuhteesi näin solmuun.....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu