siivosin,jos sattuisi niin että (yksi n.500 mahdollisuudesta) tulisit käymään.
en pysty keskittymään mihinkään ja siitä on liian kauan kun viimeksi nähtiin.
kaveri kehoitti vaan laittamaan haun päälle kun ei tästä tule sellaista mitä minä haluaisin,mutta ajatteln kerrankin ottaa rennosti ja oleilla sun kanssa niin kauan kuin jaksat katsella mua.
en voi vaan mitään haaveilulle ja mulla on i-kä-vä.tuntuu että koko viikko meni pilalle kun ei nähtykään.
no,onneksi on tekemistä niin voi keskittyä muihin asioihin(ja aina välillä kirjoitella tänne kun en kaikkea skeidaa viitsi puhelimen välityksellä laittaa tulemaan :))
typerä ikävä
4
126
Vastaukset
- e
oikeesti tuntuu siltä kuin tupakkaa olisi lopettamassa kun yrittää olla soittamatta.
ja jumalauta minähän en soita,saat ite välillä ottaa yhteyttä:). - ..1
Joskus tulee tosi kavalia tunnetiloja, tutus vi paistaa varmasti niin kauas kun se on mahdollista nähdä, hapan olo sisällä ja ulkona. Sitten pitää tänne saada laitettua jotain ylös jos vähän helpottaisi, vaikka kesken töiden ja samalla lukea pari viestiä ja tietenkin ilkeitä viestejä ja tutus vi senkun kasvaa kunnes helpottaa ja voi odottaa inolla koska se taas palaa. Kurjaa tämä ikävöinti toisinaan ja hyvinkin usein. Olishan siihen yksi lääke, pitäis vaan resepti saada loihdittua, kätösiin ja hypistellä ja riemuita ja pitää hyvässä tallessa, mutta kun niitä reseptejä ei ihan mistä tahansa saa.
- Edes sitä skeidaa
Olis kiva jotain elonmerkkiä saada. Viikko on ollut niiiiiin pitkä.
- e
viimeksi laitoin viestiä ihan vähän aikaa sitten,ei vastausta.
näyttää hyvälle XD.
viikko on tosiaan ollut pitkänpitkä ja kännykkä ollut koko ajan vieressä,niin säälittävää kuin se onkin.
Tulisit tänne ja antaisit mun hypistellä sua että voin taas keskittyä asioihin.
pelkään jo että sulle on sattunut jotain...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1171897Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1181786Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101771Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561446Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341385Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4881026Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50966Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237913Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115911Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347869